flubertn1

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O flubertn1

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. S tým, nie je problém môj štandardný prenos za mesiac je max 100GB Inštalačka hry sa stahuje len výnimočne. Lepšie kliknúť a nechať sťahovať celu hru ako vymieňať xy DVD ktoré dodávajú v karičkovej verzii a potom aj tak taha aktualizacie.
 2. Tak včera večer keď som prišiel domov pýtal odo mňa lineage 2 autorizaciu pre zmenenú IP a tak kukám do routra že prečo bol reštart a voalla mám nastavených 30/3 takže rýchlosť sa upravila sama ani nie po týždni. Zrejme som ich presvedčil že je linka dostatočne stabilná keď som ťahal 65GB GTA V :-)
 3. Škoda že už u mňa neponúkaju XL program. Tých 5€ by som za tu rýchlosť ešte pritlačil.
 4. No dik za rady, počkám teda nejaké dva týždne čo sa bude diať. Som ale rád aj za tých 25/3 po 6 rokoch čo som sa presťahoval na dedinu mi rýchlosť konečne stúpla. Pôvodný 5/0,5 som pred dvoma rokmi dal na 10/1 ten zvýšili v rámci zvyšovania na 15/1 no a teraz 25/3 to je už aj použiteľnejší upload. (samozrejme v rámci normálnej ceny 15-20€) Hold predtým ma rozmaznala optika od pomaranča kde som mal 100/100Mb a to sa potom ťažko zvyká na DSL.
 5. A ako je to s tým zrýchlením. Upraví sa to samo tak ako povedali na technickej podpore? Mám teda čakať? Ako dlho to trvá tomu systému až to zhodnotí a nastaví na plných 30?
 6. Dobrý deň, Čo vravíte na tieto údaje z routra? Zvládne moja linka 30/3?. Momentálne mi nastavili na profil 25/3 keď som volal na podporu povedali že musím počkať že ak nebudú výpadky tak sa to časom upraví samo. Dá sa odhadnúť ako ďaleko som od ústredne? ďakujem