kubas07

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O kubas07

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Na Telekom fóre ma najviac zaujímajú informácie o novinkách v Magio Tv. Verím, že sa raz dočkám aj zaradenia Primy Comedy central. ?
 2. EPG

  Čo ste zase porobili s epg v magio televizii? Doteraz boli napriklad pri Teorii tresku popisy epizod a aj pri 2 and half man na Dajto obsahy epizod a teraz je tam napisane len AMERICKY SITCOM. Aj pri Kobre 11 je len nejaky blabol nie popis epizody. Napravte to, taketo nekvalitne epg si strčte.
 3. Ahoj @Matey, prečo sa zmena v prípade staníc Prima týka len satelitu? Taktiež by sme ju veľmi uvítali... Zároveň by som sa chcel opýtať, či neuvažujete o zaradení staníc ČT :D/ART, Prima Comedy Central a Relax, ktoré má UPC či Skylink v ponuke a u vás absentujú. Neplánujete tiež zaradenie HD verzie stanice Food Network? Vopred vďaka za odpovede!
 4. Ahoj @Matey, všimol som si v poslednom čase výrazne zníženie kvality EPG pri staniciach Markíza, Doma a Dajto. Donedávna boli k jednotlivým programom k dispozícii podrobné anotácie, pri seriáloch aj s opisom deja v jednotlivých epizódach, aktuálne je to väčšinou nič nehovoriaca všeobecná veta, prípadne vôbec nič. Som s takouto zmenou veľmi nespokojný a chcel by som ťa pekne poprosiť o preverenie tejto situácie a vysvetlenie, prečo došlo k takejto výraznej zmene k horšiemu. Ďakujem veľmi pekne. Jakub
 5. No super, coskoro nam vypnete aj dalsie primy, tak nerozumiem preco by mal byt problem zaradit aspon cesky Comedy central. Tu sa jasne pise, ze V prípade kanála Prima Comedy Central je situácia odlišná – televízia jej prepožicala iba názov, prevádzkuje ho iná firma – Viacom.
 6. Mňa by tiež zaujímalo, kedy konečne pridáte za zrušený Comedy Central lokalizovaný Prima Comedy Central??? Pokiaľ viem s Primou nemá nič spoločné "len" jej prepožičal meno... Tak čo vám v tom bráni?
 7. Dobrý deň, to ste ma moc nepotešili, nakoľko comedy central extra konci v juli v nasom regione, uvazujete aspon o tom, ze ho nahradite primou comedy central? A ake nahrady planujete za zrusene kanaly Private, Hustler, Da vinci learning a Kino CS?
 8. Zdravím, neplánujete zaradiť do ponuky skvelú stanicu Prima Comedy Central? Ako som zistil, vaša konkurencia ju už v ponuke má, veľmi by ma to potešilo...
 9. UPC pridalo namiesto staníc Novy Primu Comedy Central a Novu int. HD. Čo bráni vám, aby ste tieto stanice pridali tiež? Takisto Relax, Mňam, Mňau už dávno v UPC vysielajú a tu nič! Akú náhradu mám ja keď si platím balík XL? Žiadnu...