Avalchar

Člen
 • Počet príspevkov

  13
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Avalchar

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Kontrolka DSL nebliká vkuse, ale asi každých cca 20 sekúnd len pár krát preblikne. Ale teda inak je to stále všetko nefunkčné :(.
 2. Zdravím, už zopár hodín nám nefunguje TV ani internet. Problém bol nahlásený na tech. podporu (nie priamo cez operátora ale len cez automat). Koľko prosím Vás trvá štandardné oprava? Už som to aj urgoval. To fakt môže trvať aj 2 dni? Internet dosť súrne potrebujem. Ďakujem.
 3. Zdravím. Už druhý deň máme nefunkčný archív, vypisuje to nejakú chybu. Ale neviem v čom je tá chyba, má niekto rovnaký problém?
 4. Keď už prichádza k zvyšovaniu cien, tak dúfam, že konečne spravia to, že budem môcť pozerať HD kanály naraz na dvoch zariadeniach.
 5. Tak som sa dovolal, pán to skúšal na diaľku resetnúť ale nepomohlo, tak to posunul ďalej na nejakú ďalšiu podporu. A vraj ma budú informovať. Som teda zvedavý, kedy dostanem vyrozumenie a či to bude vôbec fungovať.
 6. Ešte predtým ako som sa dovolal, som bol oboznámený s informáciou, že na celom území SR evidujú výpadok kvôli nepriaznivému počasiu. Môže to s tým nejako súvisieť?
 7. To som urobil, ale nič sa nestalo. Proste si myslím, že by mali svietiť tie ďalšie kontrolky.
 8. Zdravím, potreboval by som poradiť. Máme magio TV a k tomu sme si teraz objednali aj internet. Dnes prišla SMS, že objednávka je vybavená, internet je aktivovaný a televízia prolongovaná (aj keď o to sme nežiadali, ale asi to patrí k tomu). V tej SMS boli aj nejaké prihlasovacie údaje, teda login a heslo, ktoré ale neviem kam sa zadávajú. Problém však je, že odkedy prišla SMS, tak vôbec nejde televízia. Keď sme si internet objednávali, v telekome nám povedali, že keď príde SMS, treba na 5 minúť odpojiť ZTE router, znova ho zapojiť a potom po asi 20 minútach bude svietiť kontrolka online. Avšak už čakáme asi 40 minút a svietia len kontrolky power a WLAN, čiže nie je ani televízia ani internet. Vedeli by ste nám niekto poradiť? Budem veľmi vďačný. ĎAkujem
 9. Dobrý deň, mám výpadok magio TV? Obraz zostal zamrznutý, má niekto rovnaký problém alebo je chyba iba na mojej strane? Okres Trnava. Ďakujem
 10. No, teraz som to znova skúsil a už to funguje. Snáď to vydrží.
 11. Áno, tiež nám to nefunguje. Respektíve vždy po pár sekundách zamrzne obraz a už sa nerozbehne a to pri všetkých kanáloch. Ja som sa dokonca na tech. podporu nedokázal dovolať za 20 minút.
 12. Zdravím, nefungujú mi cez Magio GO niektoré tv, sú to hlavne športové. Vôbec sa nedajú spustiť. Má niekto rovnaký problém?
 13. Zdravím, máme magio na 2 TV. Magio boxy máme prepojené cez power line. Avšak, keď máme ne jednom TV zapnutý kanál v HD, na tom druhom nám kanály HD nefungujú. Dá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem