Ludmila.Agnesa

Člen
  • Počet príspevkov

    4
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Ludmila.Agnesa

  1. Mám paušál Happy XS, kde platím mesačne 8,99 a za to dostanem 50 voľných minút. Vyšlo mi z toho, že za 1 minútu hovoru zaplatím po zaokrúhlení 18 centov. A za každú prevolanú minútu navyše platím 13 centov. Internet nevyužívam vôbec. Zdá sa mi to dosť nevýhodné, napr. v porovnaní s paušálom Bez záväzkov, kde sľubujú iba 12 centov za 1 minútu hovoru. Prosím poraďte, je to naozaj tak, ako som to vypočítala, alebo niečo prehliadam?
  2. Tú pokutu ešte pozriem, ale asi bude momentálne viac, ako preplatím na mojom súčasnom paušáli, viazanosť mám až do apríla 2018. Každopádne Vám ďakujem za rady.
  3. Hm.. tak som asi zvolila zlý druh paušálu.. Volám prevažne len cez týždeň, nie cez víkendy, a len v rámci Slovenska a internet nevyužívam vôbec. Škoda, že som nevedela o existencii paušálu Bez záväzkov, keď som to vybavovala, teraz musím počkať na koniec viazanosti.
  4. Nehovoriac o SMS-kách, ktoré sú v rámci paušálu Happy XS za 8 centov do siete Telekom a za 10 centov do ostatných sietí, pričom v rámci paušálu Bez záväzkov sú iba za 6 centov.