RomanR

Člen
 • Počet príspevkov

  84
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

13 Nadpriemerné

O RomanR

 • Hodnosť:
  Znalec
 1. Sorry za OT, ale na akej predvolbe je FilmBox Premium HD v Magio TV cez internet ? Ďakujem pekne za rýchlu odpoveď.
 2. skôr aka za Slovnaftom ...
 3. Martin, hlavne sprav objednavku cez web aby si dostal zlavu prve tri mesiace, tu sa to už riešilo: P.S. Telekom meni STB, takže ti možno kurier donesie novy STB.
 4. Myslím, že objednaním predĺženia zmluvy cez stránku Telekomu, získava zákazník benefit v podobe tuším prvých troch nižších faktúr. Cez zák.linku nie, cez FB chat neviem.
 5. Horo, opísal si to EPG úplne presne, snáď by som dodal, že obsah relácií viac ako cca. 3 dni dopredu chýba úplne ... Povedal by som, že EPG všeobecne je jeden z tých vynikajúcich nápadov, vynálezov, alebo aplikácií, ktoré žial v praxi fungujú úplne zle ... EPG v Skylinku je o niečo lepšie, ale tiež má svoje muchy, v podstate tie isté čo opisuješ a áno chyba je hlavne v ľuďoch ...
 6. Priatelia, prepáčte mi moju vianočnú skromnosť podporenú flaškou vínka, alebo dvoch ? , ale ja som vlastne len vykradol myšlienky a rady niekoho iného, po prečítaní druhého príspevku od "Hornak Mari" ma napadlo, že v nejakom vlákne sa o tom nastavení LNB u dvojtunerového STB hovorilo, po nájdení onoho vlákna som len skopíroval Lubošovu /Telekom/ odpoveď, takže, And Winner is ...
 7. frimarika, ako spomínal aj HornakMari skusila si nastaviť tú konfiguráciu LNB na "Použiť obidve" ?, ako písal Luboš : KAON KST B2046 je dvojtunerový satelitný HDTV prijímač, ktorý to umožňuje ak máš pripojene oba koaxiálne vstupy, ak aj napriek tomu ti to nefunguje je potrebné postupovať takto: Výrobné továrenské nastavenia a pri inštalácií STB je potrebné zvoliť "Použiť obidve" .
 8. no veď to hovorím ...
 9. smog22, máš dve možnosti, vymeniť si jednotunerový STB, ktorý máš teraz za dvojtunerový za tuším 3,99 € mesačne, alebo kvôli údajnej poruchovosti týchto dvojtunerových STB zobrať si ešte jeden taký istý jednotunerový STB ako máš teraz, cenovo toto riešenie vyjde rovnako ako dvojtuner. P.S. ten dvojtunerový STB má tuším integrovaný HDD 500 GB a asi aj možnosť archívu cez net, pochybujem ale, že by ten archív na tom shite nejak korektne fungoval.
 10. No skúsiť môžeš, len aby si ju ešte viac neroznastavil , ale keď ide teraz všetko tak to nechaj tak a pozoruj to, či ti to nerobí len pri vetre.
 11. Ak máš na DOMA silu a kvalitu 100 % mal by si ju mať aj na ostatných staniciach, ktoré spolu s Domou vysiela príslušný transpondér, čiže bez problémov by ti mali fungovať ďalšie stanice napr. JOJ Cinema, PRIMA Zoom, PRIMA Plus, NOVA ŠPORT 2, ŠPORT 1, atď. Nemohol ti vietor trochu pohnúť s parabolou ?
 12. Neuveritelná neúcta k zákazníkovi, ale pokial v Telekome za toto nebudú "padať hlavy" tak sa nič nezmení ...
 13. https://avmania.e15.cz/4k-ultra-hd-nebo-full-hd-musite-kupovat-tv-s-4k-rozlisenim
 14. Je smutné ak na technickej podpore alebo na infolinke nevedia kam na aké oddelenie ťa majú nasmerovať, ale nič nepokazíš ak nenatiahneš žiadny kábel, ale do zeme zakopeš tzv. husí krk /pre istotu cez husí krk prevleč silnejší špagát/, ktorý bude ústiť v dome napr. v technickej miestnosti.
 15. Edita, žial 3 dni sú bežná čakacia doba na technika /vlastná skúsenosť/, ale Telekom sa nebráni poskytnutiu zlavy za obdobie kedy služba nefungovala, vlastne tie dni kedy bola služba nedostupná neplatíš, ale ako to u najlepšieho operátora býva zvykom je tu to ALE, musíš totiž sama iniciovať poskytnutie zĺavy na zákazníckej linke 0800123456. Treba mať na TV naladené DVB-T vysielanie pre každý prípad.