Miroslav T.

Člen
 • Počet príspevkov

  16
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O Miroslav T.

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Ja by som rád vedel oficiálnu odpoveď od Telekomu, ako to bude. Som vlastníkom daného telefónu a nechcel by som nič inštalovať, resp. budem inštalovať, ak dajú odborníci z telekomu návod ako na to.
 2. Ak by sa dalo, chcel by som túto otázku presmerovať na technickú podporu. Nedostal som zatiaľ žiadnu odpoveď a port forwarding na ONT očividne nefunguje tak ako je užívateľovi sprístupnený. Vopred ďakujem
 3. Môžem chybu len potvrdiť, mám problematický jeden PC, ktorý si nepaäetá čas (má zničený časový obvod, tak čas skáče ako sa mu chce), vžde keď sa naň prihlásim, tak ho Magio Go znovu zaregistruje a zrazu je to isté zariadenie zaregistrované 4x a už vypíše danú hlášku. Dosť by pomohlo, keby sa zariadenie registrovalo nielen ako "Browser" ale keby tam bol aj názov zariadenia, ktorý je samozrejme voľne k dispozícií. Pomohlo by to pri odstraňovaní zo zoznamu zariadení.
 4. Možno menšina, ale čo takto OnePlus 5 a podpora VoLTE
 5. Ahojte, mám takúto otázku. Mám pevný internet a dal som si zriadiť prístup do ONT prevodníka, aby fungoval aj ako router. Chcem sa spýtať, či, tím z Vás, ktorý máte takto prepnuté ONT funguje prístup z vonku napr. na FTP, ktoré sa dá na prevodníku nastaviť. V domácej sieti to s časti funguje ale z vonku nie je zariadenie vôbec dostupné. Tak isto, keď nastavím aj port forwarding, tak sa nič nedeje (mám ešte doma jeden router a na ňom tiež FTP, ale ani to nefunguje z vonku). Keď som mal predtým ONT len ako prevodník a všetko nastavované na druhom routri, tak som mal krásne k dispozícií FTP aj z vonku.
 6. Ahoje, konečne vyšla aktualizácia, ktorá zlepšuje pozeranie aj na mobilných zariadeniach. Ak môžem, tak pár pripomienok a chýb: - pri posúvaní hlasitosti, by sa mohla posúvať hlasitosť systému a nie hlasitosť aplikacie (aspoň podľa mňa, možno na to máte dôvod), - pri posúvaní TV programu sa nekorektne chová ľavy horný okraj, - v TV programe sa takisto zle zobrazuje informácia o tom, akú skupinu programov má užívateľ vybranú ( s tým súvisí aj ťažšie následné vybratie inej skupiny - zobrazí sa vybratie dátumu), - tiež v TV programe si nedrží informáciu o tom, akú skupinu programov mal užívateľ vybranú naposledy. Prikladám aj obrázok, aby to bolo jasnejšie.
 7. Dobrý deň, doplnok pre chrome hlási chyby. Stránku magiogo.sk môžem načítať ako https ale potom sa prepne do http. Po poslednej aktualizácií chrome, musím povoliť spustenie nebezpečných skriptov na stránke, aby sa mi vôbec televízia spustila. Následne sa TV síce spustí, ale vypisuje, že v danom prehliadači bude fungovať v obmedzenom režime. Pracuje sa prosím na odstránení chýb. Teraz nemám možnosť vybrať kvalitu sledovaného obrazu a kedykoľvek sa mi prepne na nižšiu kvalitu.
 8. Ďakujem veľmi pekne za info. Budem netrpezlivo čakať.
 9. Nezdalo sa mi to, preto sa pýtam, keďže ani Chrome nepodporuje NPAPI. Takže očakávam, že bude doplnok robený novým spôsobom a tým pádom pôjde aj cez ostatné prehliadače.
 10. Super správa. Kedy to asi bude spustené (funkčné), aby som vedel ako dlho budem bez Magio Go.
 11. @bu2ckland som aktívny beta tester čo sa týka takýchto vecí. Doteraz som mal firefox 32 aj 64 bitový, z dôvodu, že 64 bit. nepodporuje už pluginy dlhľie. Teraz už mám beta verziu Firefox 52 a tam už nie sú podporované žiadne pluginy NPAPI okrem Flash Playera aj v 32 bit verzií. Je to aj na stránkach Mozilly: https://support.mozilla.org/sk/kb/npapi-plugins?as=u&utm_source=inproduct Je tam síce na konci napísané, že Firefox s dlhšou podporou to ešte bude mať do 2018, ale aj tak. Firefox s dlhšou podporou sa väčšinou inštaluje v podnikovej sfére.
 12. Mám smutnú správu pre všetkých, ktorý používajú Firefox. Od verzie 52 nebudú už podporované žiadne pluginy typu NPAPI, to znamená ani plugin View Right Web. Chcel by som sa teda spýtať, čo mieni Telekom robiť, aby sa dalo Magio Go pozerať na PC s Windows 10 x64, kde nechce mať užívateľ nepodporovaný webový prehliadač. Posledná opera nepodporuje NPAPI, Chrome nepodporuje NPAPI a v Internet Exploreri na Win10x64 plugin tiež nefiguruje, keď sa nainštaluje. Nie je možnosť pozerať TV na PC. Nie je nejaká možnosť vytvorenia programu vo WUP, aby to fungovalo na princípe Androidu alebo iOS, kde bude daný plugin obsiahnutý?