tundesrna

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O tundesrna

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Som tam ja ako L, mám tam jedno easy, 2 čísla s XL a jedno M ktoré má aj televíziu. To sú 4 čísla a jedna telka plus ja.
 2. Áno?? Tak prečo mi to takto vraveli cez telefón pre predlžením?? Hlavné aby som súhlasila a predlžila zmluvu, potom už im je jedno ako to je, som už viazaná
 3. Samozrejme ze mam. Ked ma cez telefón snažili presvedčiť, že si mám predľžiť zmluvu, tak mi povedali že za každú službu, ešte aj za televiziu sa mi odráta 2eur. A ked mi prišla faktúra, volala som im a vysvetloval mi ten pán že za televíziu sa to neráta. Dnes ked som volala, jeden pán zdvihol, on tvrdil že sa ráta... tak teraz čo?? asi záleží, s kým telefonujete práve....!? Len smiešne je to, že pri prvej kommunikácii& pred objednávkou- aj trikrát sme s tým prešli a vyrátali, a trikrát som sa spítala že presne kolko to bude mesačne, vtedy mi hovorili že zatial to mám 23.99 bez zariadenia- toto bolo vlani v novembri, a to som ešte mala o 2 tel.čísla menej v skupine. Tvrdili mi, že ked este pridam clenov, znizi sa mi. 2 dalsich som uz pridala, a este stale taky isty mam pausal..?!
 4. Mne tiež povedali, že za každú službu ktorú pridám sa mi odrátajú 2 eur (pri programe L). No po predľžení zmluvy už to zrazu je inak, už tam musia byť rôzne služby, aby sa zlavy uplatňovali.. Hlavné, že to pre objednávkou vysvetliť nevedia...a teraz platím viac než som čakala!!!