composite19

Člen
 • Počet príspevkov

  1047
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a composite19


 1. @Zuzana_Surmanova

  K easy karte môžeš telefón kúpiť iba v hotovosti(v plnej sume). Samozrejme môžeš mu kľudne na svoje meno zobrať ďalší paušál (aj s telefónom), najlepšie bude prechod z Easy na paušál (ostane mu to isté číslo). 

  Čo sa týka zmeny adresy, môžeš tak urobiť mailom na marketing@telekom.sk, alebo osobne na ktorejkoľvek pobočke Telekomu. 

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 2. @JanosovaNikolaPotrebuješ nový občiansky preukaz a zájsť na pobočku Telekomu (zmenu urobia na počkanie), alebo oskenovať nový OP (obidve strany) + kód adresáta z faktúry a odoslať e-mailom na adresu marketing@telekom.sk 

  A novomanželom prajem do života len to najlepšie😉

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 3. O výmenu sim karty môže požiadať len majiteľ tel. čísla osobne na ktorejkoľvek pobočke Telekomu. Ak ešte nemáš 4G sim kartu, výmena je bezplatná. Ak už 4G sim kartu máš, výmena je spoplatnená sumou 3,98€. 

  odpoveď sa páči : 1 osobe

 4. Je to tak v každej zmluve, aj ja to tak mám. Je to pre prípad, keby si chcel zrušiť zmluvu skôr, ako uplynie dvojročná viazanosť (vtedy sa uplatňuje zmluvná pokuta), alebo keď nebudeš platiť faktúry a pod. Výška zmluvnej pokuty sa každým dňom znižuje. 

  A v prvej faktúre tú pokutu určite neuvidíš.😉


 5.  

  Viete niekto prosím, o akú dobu skôr sa dá prolonogovať magio tv / internet?

  Myslím, že 3 mesiace pred koncom viazanosti, ak si ale nebral žiadne zariadenie, skús zavolať na zákaznícku linku 0800 123 456, alebo napíš na FB chat a poinformuj sa. Možno sa bude dať aj skôr. 

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 6. Bohužiaľ, v Telekome sa to nedá. Buď si zoberieš ďalší paušál so zariadením, alebo kúpiš na splátky niekde inde. V Telekome bez paušálu jedine za plnú cenu v hotovosti. 

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 7. Dal som si tú námahu a len pre Teba @pietro123som vyhľadal tému aj s odpoveďou od admina @Terka

  Takže, ak chodíš tu na fórum len hejtovať, tak si nájdi inú zábavu, alebo choď na FB a tam hejtuj koľko chceš. Ak niekto drísta, tak jedine Ty. 

  A akú priečku vediem?😱To sa pýtam len preto, že chcem vedieť, čo som vyhral.🤫