composite19

Člen
 • Počet príspevkov

  358
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

72 Výborné

O composite19

 • Hodnosť:
  Super Profík

Nedávni návštevníci profilu

1 346 zobrazení profilu
 1. Tu by Ti možno vedeli poradiť @eM Kei, @Filipo21, @filipec12. Alebo skús zavolať na 0800 123 777 (technická podpora).
 2. Alebo magio SAT.
 3. Tak minimálne "L"-ko, alebo dokumentárny (podľa toho, či máš SAT alebo kábel, optiku).
 4. @Tataracik, načo mu bude usb port🤔, keď to chce spojazdniť cez Wi-Fi😀 Ako píše @liberty1964, treba pozrieť do manuálu tlačiarne.👍
 5. @ASK, dnes im akosi nefunguje nič.🤔 Na linke je len voľba 1.pre zablokovanie karty a voľba 2.pre nastavenie služby roaming. Vraj všetko vybavím cez Telekom apku. Keď som do nej vošiel (asi po dvoch dňoch, predtým išla perfektne), nenačítala mi ani jednu službu. Nuž, je sviatok, tak Telekom asi oddychuje. 😃
 6. Alebo cez Facebook chat, alebo chat na Telekom.sk, prípadne napíš adminom fóra.
 7. Ja som chcel aktivovať sms o úhrade faktúry, ale nejako to nefunguje. Skúšal som formát FKTUHRADA ZAP aj FKTPLATBA ZAP a prišla odpoveď, že uvádzam nesprávny formát. Tak neviem.
 8. S paušálu Happy na ÁNO môžeš prejsť po 18-tich mesiacoch viazanosti (ak si nebral zariadenie). Ináč 3 mesiace pred koncom viazanosti.
 9. Áno.
 10. @13black13, ako som Ti napísal, nepotrebujem Tvoje vysvetlenie, tak ho nečakaj ani Ty odo mňa. Ak nevieš o čom je reč, tak sa k téme nevyjadruj. Týmto končím túto plodnú debatu s Tebou. Pekný deň Ti prajem.
 11. @Samer303, podľa mňa to ešte musia naskladniť. Pokiaľ to beží v reklame, tak to musia mať. Ináč je to zavádzanie zákazníkov (klamlivá reklama).
 12. A toto napíše človek, ktorý by chcel v magio TV len porno, samozrejme v SD aj HD. https://forum.telekom.sk/topic/17502-viac-porna/?do=findComment&comment=40803
 13. Prečo tam nedali aj všetky digi športy? Chceš exkluzívny obsah, tak musíš priplatiť. Ach jaj.
 14. Tiež som mu chcel povedať, že čo má s tým spoločné aplikácia. 😉
 15. @Ľuboš a čo ČT:D/art a ČT sport?