composite19

Člen
 • Počet príspevkov

  790
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

168 Výborné

O composite19

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

1 867 zobrazení profilu
 1. Ak by bolo väčšie percento ľudí, čo používajú edge, tak by to Telekom netlačil do chromu, nemyslíš? Neboj, Telekom to má dobre zmapované.
 2. @starec_2377Ja som tiež chcel nejaký PC, ale v ponuke žiaden nebol, takže smola.
 3. Zavolaj na 0800 123 456 a objednaj telefonicky. Pri objednávke cez telefón platia tie isté podmienky, ako pri objednávke cez web. Prípadne napíš na FB chat a oni zavolajú Tebe. Samozrejme zajtra, keďže je pomaly polnoc.
 4. Ešte dodám, že prepis je spoplatnený sumou 11,95€ a v systéme by mal byť zaregistrovaný do 24 hodín.
 5. Takže je z Teba citový vydierač.😂
 6. Prepis služby vybavíš osobne na ktorejkoľvek pobočke Telekomu. Prítomní musia byť obaja, s platným občianskym preukazom. Prepis je vybavený prakticky ihneď.
 7. Tak toto už je odpoveď, akú by čakal snáď každý zákazník, od každého ústretového operátora.👍Len nechápem, prečo až na druhý pokus.🤔Alebo skúšajú, ktorému zo zákazníkov stačí len ospravedlnenie?🤣Keďže Telekom si chybu priznal, mal to promptne riešiť, ale určite nie ospravedlnením.🙉
 8. Super👍
 9. Tak to bude presne tým prihlásením.
 10. A ako sa do apky prihlasuješ? Lebo ak máš podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii, treba sa prihlásiť tými istými údajmi, ako sa prihlasuješ do "Môj Telekom", respektíve tu na fórum (prihlasovacie meno a heslo).
 11. http://www.fony.sk/clanky/14941-eu-opat-znizuje-maximalne-ceny-v-roamingu-operatori-vam-musia-dat-viac-dat Máš tam všetko pekne rozpísané.
 12. Skús aplikáciu odinštalovať a opätovne nainštalovať. Ak nepomôže, napíš mail na aplikacia@telekom.sk
 13. Skús ešte pozrieť toto video. Je to síce lenovo A6010, ale nastavenia budú snáď rovnaké. https://youtu.be/Adqxsqz_3HE
 14. Sám som zvedavý.🤔
 15. Ja som predlžoval viazanosť na pevné služby v decembri a nezobral som pre istotu radšej nič. Biedna ponuka.😕