composite19

Člen
 • Počet príspevkov

  886
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

218 Výborné

O composite19

 • Hodnosť:
  Macher

Nedávni návštevníci profilu

2 380 zobrazení profilu
 1. Áno je to možné, ale určite nie cez fórum. Buď navštív niektorú pobočku Telekomu, alebo výplň formulár tu: https://www.telekom.sk/volania/mam-zaujem/prenos-cisla/formular Viac info o prenose čísla tu: https://www.telekom.sk/volania/prenos-cisla Viac o programe bez záväzkov tu: https://www.telekom.sk/volania/pausal/bez-zavazkov
 2. Paušály Happy už skončili a kto ich ešte má, tak pri predĺžení viazanosti už musí prejsť na paušál ÁNO. Samozrejme sa Ťa budú týkať už nové podmienky pre paušál ÁNO (cena, prenos dát atď.). Ináč, keď Ti končí paušál Happy v máji, na nový ÁNO môžeš prejsť už teraz (3 mesiace pred koncom viazanosti).😉 https://www.telekom.sk/volania/pausal#module-plan-chooser
 3. Alebo napíš na FB chat.
 4. Skús reštart routra, ak nepomôže, volaj technickú podporu 0800 123 777. Linka je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 5. Je to dočasné číslo. Do štyroch dní od podpísania dokumentov Ti aktivujú pôvodné číslo. Zatiaľ môžeš využívať obidve sim karty, starú od pôvodného operátora, aj novú s dočasným číslom. https://www.telekom.sk/volania/prenos-cisla
 6. Seká a vypadáva aj u mňa na satelite. Takže chyba nie je u Teba. Mimochodom aj plus, doma, dajto, ČT 1 a bohvie, čo ešte.
 7. Záleží, ako dlho je karta neaktívna. Zavolaj na zákaznícku linku 0800 123 456, alebo treba osobne navštíviť niektorú pobočku Telekomu. Tu na fóre to nevyriešiš.
 8. Pokiaľ viem, pre ZŤP sa zľava vzťahuje len na pevnú linku samostatne (nesmie byť v chytrom balíku). Poskytuje sa program "S" za 5€ mesačne.
 9. 3 mesiace pred koncom viazanosti.
 10. Funguje to ako mobilný internet s routerom. Objednaj si to cez web, vyskúšaj, ak nebudeš spokojný, môžeš do 14-tich dní bez udania dôvodov a bez sankcií vrátiť.
 11. @michalc94, s10 na sklade už majú. Mne došiel včera. Úžasný telefón, najlepší, aký som kedy mal. Budeš spokojný. Ak chceš vedieť, v akom stave je tvoja objednávka, zavolaj na zákaznícku linku 0800 123 456
 12. Box skús dať do továrenských nastavení. Ak nepomôže, zavolaj na technickú podporu 0800 123 777. Čo sa týka ovládača, vymenia Ti ho na ktorejkoľvek predajni Telekomu. Výmena je bezplatná. Prípadne si môžeš kúpiť nejaký vlastný univerzálny ovládač.
 13. @BujonKelham, apka funguje bez problémov. Ak Ti to nejde, napíš na aplikacia@telekom.sk @ASK, tú kolobežku🛴 aj tak vyhrám ja.🤣🤣🤣O chvíľu bude teplo🌞, zíde sa mi do práce.
 14. https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw/blackberry_key2_le
 15. A prečo si to neobjednáš cez web. Kuriér Ti to donesie domov (alebo do práce) a nemusíš sa naháňať po Košiciach. Pri objednávke cez web máš na telefón ešte 20€ zľavu.