Helmic

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Helmic

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. 1. telefonovať aj esemeskovať aj ememeskovať 2. akékoľvek Happy paušály, Bez záväzkov alebo Easy karta 3. zavolať na bezplatnú linku Pôjdeto Pomocník light 0800 800 700 a bezplatne získať pomoc vyškolených pracovníkov
 2. Zdravím, mám problém s Magio TV. Doteraz išla "bez problémov" (sekalo to sem tam) ale odvčera nejdú HD programy vôbec a ostatné po 5 sekundách zamrznú a keď človek prepne tak to zas ide 5s a zamrzne obraz aj zvuk. Pripojené k routru to mám cez Powerline, no skúšal som to aj napriamo z routru cez kábel a nepomohlo to. Magio box aj router som reštartoval, no taktiež bez zmeny. Môže byť vadný magio box? (máme ho 2 roky).
 3. Nám taktiež seká obraz aj zvuk a človek sa tak väčšinou nič nedozvie lebo to sekne práve v tom čo potreboval počuť/vidieť. Box máme k modemu pripojený cez Powerline adaptéry a pochopil by som že to môže sekať keď sem tam svietili na oranžovo, ale väčšinou to seká keď sa javia ako bez rušenia teda svietia na zeleno. Ešte by som dodal že niekedy to len tak cukne a niekedy musí človek prepnúť inam a zase späť aby sa to opäť pohlo. Za tie peniaze akože nič moc, na to ako to vychvaľujú.