golisova646

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O golisova646

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Ide aj na iných boxoch nielen na ich, len nemôžeu mať urobený root (alebo ho odstrániť), apka je ale ovládatelná len myškou, odskúšané na boxoch nvidia shield, xiaomi mi box, po odstránení rootu ide aj na boxoch sunvel t95 z, x96 mini, tanix tx3 mini, a95x pro ( tieto mám odskúšané), už sa tu na fóre písalo, že telekom pripravuje apku magio go pre tv a boxy s operačným systémom Android TV, takže bude plne ovládatelná ovládačom, a ta kvalita obrazu na väčších uhlopriečkach naozaj nič moc.
 2. tu som to čítal, tak preto sa pýtam:
 3. Spomínali ste, že bude apka Android TV, ale nič sa s tým nedeje, bude vôbec a kedy? a bude sa dať otestovať? pôjde aj na xiaomi mi boxe, ktorý používa tiež os Android TV ?
 4. dnes som volal po mesiaci na infolinku, či budú konečne tie boxy, lebo už mali byť a odpoveď opäť čudná, až začiatkom budúceho mesiaca, takto to trvá už od nového roka, takto tie boxy nebudú ani do leta, ale však ide o dobro zákazníka ?!
 5. nevyjde v najbližšiom obdobi nová aktuálizácia pre KaonMedia CO 1300 ?
 6. 1. otázka :Bude sa dať konečne využivať služba Magio Go aj iných internetových prehliadačov (myslím Opera,Chrome) nielen v Mozille - čo má monopol? 2.otázka: Bývam pri českých hraniciach a mám českého poskytovateľa internetu, lebo iní tu nie je - ani telekom, a tvrdo si platím magio sat L + mám aktivované magio go , ale vzhľadom na používanie geoblokácie telekomom túto službu nemôžem používať - nebude sa s tým niečo robiť ?
 7. ako si mám čo najjednoduchšie a najrýchlešie aktivovať športový HD balíček, mám balíček L ?