DanoSvK

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O DanoSvK

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Dobrý deň, Chcem sa opýtať, kam mám napísať, ak chcem zmeniť adresu dodania svojej objednávky, keďže v čase dodania budem na inej adrese než akú som uviedol. Ďakuejm.
 2. Vyzerá to tak, že keď ide na jednom zariadení, na druhom nejde. Akurát som manuálne nastavil IP a MAC adresy pre každé zariadenie a zatiaľ vyzerá, že všetko ide. Ale zas možno len na chvíľu. Mohlo sa stať niečo také, že napriek automatickému priraďovaniu adries nastali kolízie?.
 3. Zdravím, vec má tak. Kúpil som si nový router pretože starý bol pokazený. Uistil som sa aby bol ten router kompatibilný a po nastavení wifi siete vyzeral, že nebude mať problém. No po pár dňoch prestal fungovať a vypisuje žiadny internet. Resetoval som ho, nastavil znovu a po pár hodinách zas začal vypisovať žiadny internet, Vie mi s tým niekto pomôcť? Je to router D-link DIR 600.
 4. Super, vďaka. A vedel by si mi aj odporúčiť nejaký kvalitný router do 100mbit/s podľa tvojich skúseností @Matej
 5. @Matej ten druhý typ. klasický sivý
 6. @Matej hmm na routery mám napojený len modem a samotne napájanie nič viac nič menej
 7. vďaka za odpoveď @Matej Myslím, že mám optiku, program neviem a magio tv nemám. Mám set top box od upc. Kde si môžem zistiť informácie ohľadom optiky a programu?
 8. Zdravím, mám problém s vypadávaním bezdrátového pripojenia a na linke mi povedali, že je problém pravdepodobne v routery a treba kúpiť nový. Chcem sa opýtať, či sú nejaké parametre pri výbere nového routeru a aký mam vlastne kúpiť.