peterdodok1

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O peterdodok1

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Vďaka za expres odpoveď..no mám tam zľavu, tak to bude o hodne vyššia cena..teda spraviť v deň ukončenia platnosti žiadosť na napr. na bez záväzkov.. PD
 2. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, na aký program sa automaticky prejde po ukončení zmluvy na Paušál? PD
 3. Zdravím, práve mi prišla faktúra za "služby" Telekomu a myslím, že som viac než nahnevaný prístupom, s akým so mnou jednajú. Asi mesiac s nimi riešim či je možné niečo vybrať z ponuky, keďže mi skončili paušály a pôvodné už zrušili...Neviem odkiaľ to vedia aj z konkurencie, keďže už 2 mesiace volajú každý týždeň...Pani na pobočke a aj na zákazníckom sú veľmi ochotné, ponúkajú všetko čo vedia..ale nezabudnú pripomenúť, že ak prejdem k inému prevádzkovateľovi, tak z paušálu 14Eur/mesiac bude po skončení viazanosti už "plná suma"..Škoda že to zabudli povedať pri Telekome, že on spraví to isté..a preto som prekvapený, že prišla násobná suma a to už 2 mesiace po viazanosti..(veď kto by hľadal 2 roky starú zmluvu..keď doteraz nebol žiadny problém so službami Telekom..) A to som sa priamo pýtal na pobočke, čo sa stane ak si ponechám pôvodný paušál? - odpoveďou bolo že nič. len budem mať neviazanú zmluvu.. Neviem či sa to dá reklamovať, predpokladám, že ak sa pýtam, tak mi dajú korektné informácie. A asi budem veľmi zvažovať, či sa oplatí držať paušály za 65 Eur, alebo ísť s oboma na 28.P.
 4. Nakoniec ostávam v Telekome, volali mi zo zákazníckeho, nejako sme sa dohodli a som spokojný. Vďaka za diskusiu..
 5. roky už volám nekonečno, či pri dvoch operátoroch, či pri jednom.. Práve pozerám Oranžového..35Eur/mes. pri ISIC+zľava za vernosť a 240Eur dole na mobil..+rodinu do skupiny na volania zdarma...asi lepšie ako 4-ka..
 6. Ja som z BA, a 99% používam práve tu, a práveže sa nechcem obmedzovať..to bol príklad, ešte som nepozrel ostatných, ale ak majú v4-ke takýto výber okamžite, tak sa divím, že tu sa hráme na centíky a minúty..kto to už dnes chce stále počítať..
 7. Práveže som sa pýtal, či aspoň existuje predĺženie tohto stavu..a že to nevedia.. O väčšie benefity ani tak nejde, len toto som si nastavil práve kôli týmto cenám a ZRUŠIL Podnikateľa so 75% zľavou po 6-tich rokoch, teraz sa vraciame s cenami o 4 roky dozadu...toto nepochopím..
 8. Zdravím, zistil som že mi končí akcia na 50% zľavu po dvoch rokoch+bonusy, ktoré boli naviazané na čísla, ktoré mám sa vraj počítajú inak, hľadal som nej. akcie, ktoré by sa dali využiť, no nič tento rok nie je? Po krátkom prepočítaní mi vychádza, že by som mal platiť 2x toľko, čo doteraz, na linke zákazníkov mi nevedeli nič lepšie ponúknuť, to Telekom nemá nič nové? Klik na 4-ku a za 30Eur/mes. mám neobm. paušál vo všetkom..zrejme toto bude jasný výber.. PD