JaKoki

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal JaKoki

 1. Neviete náhodou kedy skončí v Telekome tá "skvelá" Vianočná ponuka s vysávačom, telkou a tak, možno potom príde nejaká rozumná ponuka na nejaký paušál s viac ako 500 MB dát za 20€.
 2. Telekom urobil pred vianočnou ponukou jednú veľkú chybu a to tú, že chcel nalákať klientov od konkurencie, ako aj si chcel udržať svojich klientov a týmto ponúkal ÁNO L s 40-50% zľavou a vo vianočnej ponuke potom starým a verným zákazníkom dal zľavu iba 20% a preto verní z trucu odišli. Nepíšem tu iba svoj názor a mám viacerích známych, ktorých som sám nahovoril, aby prešli do Telekomu od konkurencie a majú ÁNO L za 15-18.-€, pričom mne potom Telekom toto ponúkol ako vernému zákazníkovi za 24.-€, takže naším to najlepšie vyznelo ako irónia.
 3. Ak nenastane zmena, v Telekome s ponukou po Novom roku, tak to tiež vidím na prenos čísla, nakoľko sám som preniesol po 12 rokoch dve čísla, ako aj väčšina zo známych. Najviac má cez vianoce urážala reklama "naším to najlepšie", taktiež som veľmi sklamaný zákazník Telekomu, ktorý má od nich už iba TV a internet a to asi tiež iba do konca budúceho roka. Prajem veľa šťastia, ale mne to vychádza ku koncu roka podľa prístupu Telekomu, že koniec viazanosti, koniec Telekomu
 4. Pri prepnutí na stránke Telekomu na odkaz,, že Vianočná ponuka mi pripadá, že som sa prepol na stránku Nay Elektrodom.
 5. Presne tak som na tom aj ja, bol som ochotný zobrať ÁNO L za cenu 21.-€, ale nie, žiadna zľava sa nedá, aj keď som bol dlhoročný zákazník s TV a internetom od TELEKOMU, takže od zajtra už bude číslo prenesené ku konkurencií, ktorá sa len usmieva. Naším to najlepšie, o rok končím aj s TV a internetom.
 6. Presne tak, ja som dal tiež prenos čísla po niekoľkých rokoch s paušálom v Telekome, od ktorého využívam aj služby internet a TV, kde mi zavolali s ponukou neobmedzené volania, sms a 10GB internetu v cene 24.-€, čo som neakceptoval, takže cca po 12 rokoch sa lúčime. Je mi ale veľmi smutno z toho, že mám kolegov a známych, ktorý do Telekomu prešli v mesiacoch október - november a túto ponuku zobrali pre seba aj manželky za poplatok 18.-€ a niektorí dokonca s poplatkom do 15.-€, aj bez TV a internetu, takže držme sa hesla, ktoré má bude rozčuľovať na obrazovkách televízie po celé vianoce je "NAŠÍM TO NAJLEPŠIE". Ďakujem Telekomu za krásne Vianočné sviatky. Asi bude jeden operátor nie štvorka, ale jednotka.
 7. Po prezretí včerajšej vianočnej ponuky Telekomu to bude na konci novembra po skončení viazanosti nie z Happy na áno, ale z Happy do 4ky, je to jasná vec, trápna ponuka,nevedel som, že už aj Telekom ponúka tovar na splátky ???
 8. Pekný deň, tiež som verný zákazník Telekomu a tiež mi ponúkali prechod z Happy na Áno a myslím, že ako verný už nedostaneš ponuku ani ako nový zákazník. Proste jedine prenos čísla do 4-ky alebo O2 a potom ak prídeš späť, tak bude ponuka lepšia.
 9. Dobrý deň prajem, zaujala má ponuka možnosti prejdenia z paušálu Happy na Áno, tak som sa o tejto možnosti informoval na telefonickej linke Telekomu, kde som sa dozvedel, že za paušál, ktorý mám teraz platím 13,90.-€ s DPH a po novom by som platil za tie isté minúty, SMS, MMS a dáta 20.-€, no nie je to lákavá ponuka ?????
 10. Mozaika od Telekomu, čo to je ??? Ja mám Magio od novembra 2016 a ja som ju ešte nezažil, takže sa upravuje ???