JaKoki

Člen
  • Počet príspevkov

    5
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal JaKoki

  1. Presne tak, ja som dal tiež prenos čísla po niekoľkých rokoch s paušálom v Telekome, od ktorého využívam aj služby internet a TV, kde mi zavolali s ponukou neobmedzené volania, sms a 10GB internetu v cene 24.-€, čo som neakceptoval, takže cca po 12 rokoch sa lúčime. Je mi ale veľmi smutno z toho, že mám kolegov a známych, ktorý do Telekomu prešli v mesiacoch október - november a túto ponuku zobrali pre seba aj manželky za poplatok 18.-€ a niektorí dokonca s poplatkom do 15.-€, aj bez TV a internetu, takže držme sa hesla, ktoré má bude rozčuľovať na obrazovkách televízie po celé vianoce je "NAŠÍM TO NAJLEPŠIE". Ďakujem Telekomu za krásne Vianočné sviatky. Asi bude jeden operátor nie štvorka, ale jednotka.
  2. Po prezretí včerajšej vianočnej ponuky Telekomu to bude na konci novembra po skončení viazanosti nie z Happy na áno, ale z Happy do 4ky, je to jasná vec, trápna ponuka,nevedel som, že už aj Telekom ponúka tovar na splátky ???
  3. Pekný deň, tiež som verný zákazník Telekomu a tiež mi ponúkali prechod z Happy na Áno a myslím, že ako verný už nedostaneš ponuku ani ako nový zákazník. Proste jedine prenos čísla do 4-ky alebo O2 a potom ak prídeš späť, tak bude ponuka lepšia.
  4. Dobrý deň prajem, zaujala má ponuka možnosti prejdenia z paušálu Happy na Áno, tak som sa o tejto možnosti informoval na telefonickej linke Telekomu, kde som sa dozvedel, že za paušál, ktorý mám teraz platím 13,90.-€ s DPH a po novom by som platil za tie isté minúty, SMS, MMS a dáta 20.-€, no nie je to lákavá ponuka ?????
  5. Mozaika od Telekomu, čo to je ??? Ja mám Magio od novembra 2016 a ja som ju ešte nezažil, takže sa upravuje ???