DenisFekete

Člen
 • Počet príspevkov

  14
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O DenisFekete

 • Hodnosť:
  Asistent
 • Narodeniny: August 27
 1. Áno Magio box,nevedel som ako presne sa to volá.A nie skúšal som ho len odpojiť box z elektriny.
 2. Dobrý deň mám problém s modemom na TV Magio Arris . Na Modemu mi ak ho mám zapojení v HDMI ukazuje logo Telekomu a tmavú obrazovku v pozadí,modem som sa pokúšal už reštartovať odpojením od siete a neskôr aj odpojením na 15 sec. z elektrického prúdu.Taktiež som skontroloval sieťový kábel ale nič nepomohlo.Mám doma aj druhý Arris modem ktorý som sa pokúsil zapojiť,nabehol aj sa začal synchronizovať (ak sa to tak nazýva) ale po čase vyskočil krížik a ďalej nešiel.Internet funguje a modem ešte včera fungoval bezchybne .Viem že pomocou spínaču na zadnej strane modemu označený 0 a 1 (taký ten malý vypínač) je možné vykonať " reset " kedže raz som niečo podobné práve s týmto modemom robil takže ak by to mohlo pomôcť bol by som rád ak by ste mi povedali koľko veľa krát je treba ten spínač vypnúť a zapnúť.Vopred ďakujem každému za odpoveď a pomoc .
 3. Hej presne to " 192.168.1.1 " som hľadal ďakujem pekne.
 4. Dobrý chcel som sa spýtať aká je adresa ktorú napíšem do prehliadavača a ten mi otvorí stránku kde sa prihlásim admin, admin alebo niečo také . Vopred ďakujem za odpoveď .
 5. Okey ďakujem.
 6. Ano robilo,ale skúsil som len tak inštinktívne reštartovať wifi a pomohlo to a teraz to už dlhšie nerobí.
 7. Mám najnovšie ovládače pre Qualcomm Atheros AR956x Wireless Network Adapter . Píšem sem kvôli tomu čo je na tom prvom obrázku "Contact your network administrator"
 8. Dobrý mám problém s mojím wifi routerom ktorý ma asi každých 5 min vyhodí a ukazuje mi že som na wifi ale ak niečo hľadám na internete tak mi to ukazuje že som bez internetu.Ak som na kábli tak ide všetko v pohode , ale keď volám cez nejaký program s kamarátmi tak hovor ide ale nič nemôžem vyhľadávať atď.
 9. Opravujem sa nepomohlo ... Len to trvalo dlhší čas.Router Qualcomm Atheros AR956x , starší model ADB mali sme aj novší ZTE alebo ako sa volal ale vymenili nám ho .A nie ak je ntb bližšie nepomôže .
 10. No na šťastie pomohol reštart routera ale aj tak ďakujem .
 11. Dobrý deň mám problém s mágio internetom,používam ho už dlhší čas a niečo podobné bolo už aj v minulosti ale teraz sa to trochu zmenilo.Pri používaní internetu na mojom PC (ntb) asi po 4 minútach internet vypadne ale stále mi ukazuje že som pripojení , presnejšie ukazovateľ Wifi signálu dole v lište ukazuje plné pripojenie no ak si zapnem Správcu úloh a dám výkon, prejdem na "Wifi" ukazuje mi :Odosielanie 8,0kb/s (alebo viac) a Prijatie 0kb/s.Pomôže len ak sa ručne odpojím a zase pripojím od wifi.Ďakujem za každú pomoc.
 12. Dobre ďakujem pekne , nakoniec sa to spravilo samo , vypadla elektrina a od vtedy to ide v pohode ale aj tak ďakujem.
 13. Kludne by som do toho išiel ale ak zase vypadne internet na pár dní...
 14. Dobrý deň mám problémy s pripojením cez wifi k môjmu ntb , často mi padá vypíše že nieje internetové pripojenie aj keď mi v paneli úloh ukazuje plný signál . Poslal som screen a tam , vypísalo mi to že by som mal skúsiť vypnúť na 10 wifi router a zase ho zapnúť problém je v tom že niečo také som urobil už v minulosti nebol problém s pc bolo len zlé počasie ale aj tak som skúsil reštartovať router ale bohužiaľ dedina v ktorej bývam nemá optický kábel takže všetko je cez signál a keď som to spravil boli sme na 4 dni bez internetu lebo nás z toho pásma vyhodilo a bol tak zaplnený že nás musel technik z telekomu pripojiť . Preto neviem či je múdre router reštartovať alebo nie. Vopred ďakujem za odpoveď.