CREASIRY

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O CREASIRY

 • Hodnosť:
  Asistent
 • Narodeniny: 02/15/83
 1. čo by som urobil? V prvom rade by som napísal marketingu aby prestali klamať klientov, v druhom rade by som založil forum ore dlhodobych klientov a snažil sa aby mali výhody, v treťom rade by som zistil prečo máme na Telekom stránkach úmyselne chyby, ak by sa dodržali tieto podmienky klesol by počet správ a dotazov avšak ak to správne chápem, je úmysel nebyť perfektný, ide o zamestananosť a príživníctvo nemcov na slovákoch..
 2. čaute, ja som to skúšal u zákazníkov na viacerých zariadeniach, na notebooku s OS Windows 7 64bit šlo pár kanálov, na mobile Honor 7 appka nainštalovaná, prihlásenie o.k ale nespustilo žiaden kanál, detto Samsung NOTE8, IPHONE6 128GB ... túto ich GO som preto zrušil... tak ako čoskoro zruším TELEKOM VDSL MAGIO XL 22Mbps download
 3. Ahoj, žaloval niekto z Vás Telekom za podvodné praktiky hraničiace so stratou dôvery voči nim ? Príklad, píše sa rok 2017, máte od nich či už tv, internet alebo pevnú linku od 1995, majú v obci kde žijete Monopol, ste vlastne rukojemník, máte doma tri notebooky, tv cez wifi na internete, tri mobily na wifi, PS4 na wifi, samotná PS4 na online potrebuje 15Mbps, čiže, skončí Vám viazanosť, Mali ste Magio M ale nakoľko dalšie dva roky sú dlhá doba tak potrebujete minimálne mágio XL kde je pre VDSL 80Mbps download a neviem presne aký upload, ten je nepodstatny ak neposielam subory... Cez konfigurátora na ich webstranke si zvolite kombináciu produktov - Chytrí balík Vyberiete si služby ktoré sú podľa čísla adresáta dostupné na vašej adrese Ok, vybral ste si TV Magio M, internet Magio XL, a Magio Go ktoré v Honore 7 NEJDE o.k, vybral ste si darček, tešíte sa že konečne budú všetcia v domácnosti spokojný s internetom A vy možte celé noci a celé dni tráviť online v GTA 5 onlie ale.... príde zmluva, podpíšete o.k, samozrejme je zmluva podpísaná aj druhou monopolnou stranou , O.k, zmluva je. čo teraz ? čakáme prejde mesiac a zistíte že rýchlosť internetu vo vašom PC je stále len na úrovni 20-25Mbps čo nekorešponduje s Magio XL Vdsl 80Mbps, ok, počkáme týždeň. stále nič, žiadna zmena, o.k, odmeráme priamo z routera, stále iba 26Mbps Ale fakturka za mesiac je už doma a služba je hodná **piip** Keďže ste zaviazaný na dva roky riešite to, volám, dovolám sa do technickeho oddelenia pán mi povie len sucho že " na vašej linke " nieje možné 80Mbps no dobre, ale ja mám zmluvu a vy ju musíte tiež dodržať mna nezaujíma ako keďže v tejto obci nieje možný iný internet po kábli - iný neakceptujem, tak nemôžem zato ale spôsobenú škodu si môžem kalkulovať aj inak zarátať čas potrebný na ohlásenie nedodržania zmluvy, moje nervi, opatovný čas na zistovanie postupov, môžem si zarátať aj sumu potrebnú na dotiahnutie optiky k sebe a všetky náklady spojené stým aby som mal iný internet keď monopol podvodným spôsobom koná čiže Vážený Telekom, inou zmluvou ma nedostanete, ak mi odpojíte internet alebo vypoviete zmluvu tak mi spôsobíte škodu, aj citovu - strata dôvery myslím že za milion euro sa dohodneme Moja zmluva je teraz posvätná a nakoľko musí byť zmluva rovnocenná tak vaše výhody plynúce z Našej zmuvy sú irelevantné !!! NEVIEM SI PREDSTAVIT 25Mbps ako domáci internet v roku 2019 !! 2020 !! Ďakujem !! Nikdy nepodpisujte iné dokumenty... Máte zmluvu, musi ju dodržať aj TELEKOM !!
 4. haha, na technickej pomoci ti jedine oznámia že " na tvojej linke nieje možná rýchlosť 30Mbps " aj keď zmluvu ti na to urobili velmi rýchlo a radi, po druhé, dajú ti návrh na zmenu programu a nezabudnu rýchlo poslať novu zmluvu, tu nesmieš podpísať, nájdi si právnika a žaluj Telekom... držím palce, ps, zarátaj svoj čas, ujmu spôsobenu - nemožeš použivať xbox online lebo internet nemá dostatočnu rýchlosť aj ked máš zmluvu, spomeň samozrejme aj ich postup, že ty si ich musel kontrolovať čo je nemyslitelne, veď oni ako poskytovatel musia dodraž zmluvu nielen na papieri ! a podobne, nič im nepodpisuj, napíš reklamáciu, urob dôkaz o odoslaní, s podacím lístkom, bombarduj ich písomne, nie telefonicky, aby si mal dôkaz, každý mesiac si zarataj 1000€ poškodenie tvojej dôvery voči monopolu a **piip** na tu bandu špiny.
 5. Sa mi páči ako Telekom teda Telehovn rieši všetko že to je " vaša " vina, ja som prešiel z Magio L na Magio XL, reku pohoda, no rýchlosť mi namiesto stúpnutia klesla, meriam ju cez kábel, mám ich strašné zariadenie - router a aby zákazník mal kontrolovať trola **piip** teleovniaka ??? tam si žebraci plnte povinnosti a neodrbavajte lebo sa niekto **piip** a budete na súde vysvetlovať svoje omyly Telekom je katastrofa a support ?? to čo je ? nejaky dedko čo robí naschvály lebo jeho retardovanu dceru nemá kto pošukať ??? lol!
 6. Ja mám mágio XL a mám nižšiu rýchlosť ako pri Magio L a telekom len fakturuje a ja mam riešiť ich sračky ? V inej krajine by ich zažalovali za podvod !
 7. Zdravím, v poslednej dobe - cca rok mi príde tento internet nejak poruchový, každu chvilu zamrzne, dlhá odozva, niekedy nemám prístup vôbec, je to smutné ak beriem do úvahy fakt že fakturu mi viete poslať na email ale služby o **piip**, detto Magio balík, nezmyselne programy, niektoré programy dvojmo, samé somariny, no určite zvážim odchod, robte si srandu z nových, lepších klientov
 8. Zdravím, načo sú mi doma Smart produkty keď vypnú prúd ? Zvažujete aj solárne domáce stanice ? Router na záložný zdroj ?
 9. Myslím že ceny sú už veľmi nízke, myslím že by mohli dávať k paušálu elektricky scooter