jakbi123

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O jakbi123

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Určite by som bral radšej LTE napr. od Swanu, jediný problém je, že video streamovacie služby sú obmedzené na 2mbps a výška mesačného dátového limitu je 100 GB alebo 10 GB streaming. Po vyčerpaní dát a spomalení na 1mbps je potom internet viac-menej nepoužiteľný.
 2. Určite skúšajú zákazníkov, netreba pristúpiť na zníženie ale radšej to riešiť cez odstúpenie od zmluvy. V najlepšom prípade pre nich s tým ani zákazník nebude nič robiť, že platí za program a rýchlosť tomu nezodpovedá. U nás po nahlásení poruchy zrazu priepustnosť linky až do 22mbps.
 3. Máme Magio Internet L cez ADSL po novom zrýchlovaní sme mali mať 8/1 ale rýchlosť bola zrazu ledva 3/0,5 čo nie je ani predošlá rýchlosť. Volal som na poruchy kde mi povedali, že je problém v linke a bude to riešiť technik ale že nám upravili profil na 4/0,5 a máme si znížiť program na M. Pýtal som sa teda, či máme nárok na odstúpenie od zmluvy, ževraj áno. Prekvapivo hneď na druhý deň prišiel technik, opravil čo bolo treba, zavolal na ústredie a zrazu stabilná rýchlosť 8/1. Takže problém vyriešený.