denoo9

Člen
 • Počet príspevkov

  45
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

6 Neutrálna

O denoo9

 • Hodnosť:
  Radca
 1. No ale prečo je nutne mať zapojené aj telekom shit a aj nový? To si ludia nevedia nastavit pristupove udaje a zapojit si iba ten nový špičkový router? Ved načo mať zapojené obidva ked stačí mať iba ten nový.. Lebo ja to tak mám a nechápem čo všetci majú bridge akože k čomu.. //Mne to príde ako keby mi chcete povedať, že je povinné mať ZTE od telekomu alebo že to je priamo nariadene telekomom. A preto všetci majú bridge mód lebo chcú to svoje lepšie zariadenie, avšak mne to ide od začiatku na mojom ASUS ac68u bez žiadneho ZTE ani bridge, čiže nechápem toto.
 2. Kvôli čomu majú ludia na VDSL bridge mod a dve zariadenia? Mne VDSL ide už 3 roky na ASUS DSL-AC68U
 3. ešte pol roka dozadu ukazovalo že vectoring je, to oni menia alebbo čo?
 4. Chcel by som sa spýtať že čo môže byť príčinou toho že ked tu bol technik tak meral priamo v stlpe kábel, a dalo mu 83mb/s download, a ked bol u mna mu to davalo 73 ale nakoniec mi nechali starý profil, myslíte že by mi to padlo keby ich poprosim nech mi prepnu na test 90tku?
 5. Ako je to vlastne spravené? Prečo tam je locknutý ten bridge z telekomu ked mne to šlo hned na prvy krat na nový DSL-ac68u?
 6. Dobry den, je tu niekto zo supportu kto môže preverit či sa planuje a v akom stave je, optika v obci Tvrdomestice ?
 7. Nechápem čo steš zvyšit ked max maximalny možny balik.. Ked steš lepší tak sa prestahuj do USA, tam ma google Fiber 1000/1000
 8. O trochu sa zlepšilo sa mi zdá ale to je neuveritelne tak kvoli niekomu mam teraz ja nestabilnejšiu llinku? a ked sa ich tam narve dalšich 5 tak mi čo daju linku na 30/3?? to neni v pohode
 9. a aky je dôvod že mám nižšie SNR ako som mal? sa viac ludi napojilo na dslam alebo čo?
 10. Ahojte. A zas sú problémy.. Do doby z pred 2 tyždnov mi všetko frčalo ako malo bez najmenšich vypadkov alebo kolisania rychlosti, moje dsl line stats boli nasledovné avšak pred 2 tyždnami mi prestal ist net, ohlasil som to ako poruchu a oni nevedeli čo s tým je, že to daju preverit, tak samozrejme skušali aj downgradnut rychlost na 50/5 a stale to nešlo, že tam musia vyslat technika, ten niečo porobil na ustredni a chyba bola odstranena... Avšak ked som volal na technicku podporu a požiadal som o rychlost naspat na 80/8 tak mi sice zvyšili ale len na 68000/8400 - z neznamych pričin, nikto nevie prečo, alebo čo sa stalo, obvolaval som ako šialeny a že mam reklamovať, tak som reklamoval a samozrejme odpoved jak inak "to je maximalna možna blablablbala" nič čo by riešilo moju situaciu iba vyhovorky - inak vôbec nechapem za čo su na tom reklamačnom plateny ked každá vec ktoru im ohlasite povedia že sa nedá.. po telefone som sa dozvedel že technik to jednoducho nastavil tak a že dalšia požiadavka o zvyšenie by bola už automaticky zamietnuta lebo to už je vyriešeny problem akože. Tak by som sa chcel spýtať niekoho kto rozumie lepšie DSL stats než ja, že aká zmena sa tam spravila.. : moje dnešné DSL stats Mám teda 2 otázky: 1. Zmenila sa kvalita linky na horšiu? aký by mohol byť dôvod ak áno? 2. čo znamená zmena z G.993.2_Annex_K_PTM na ITU G.993.5(G.Vectoring) ?
 11. ani ja som nevedel že VDSL zriadili u mňa, to iba technik pri zriadovani novej zmluvy na ADSL mi povedal že tu je pustene VDSLko.. Ked som mal ADSL tak som FUP prečerpal vela razy, ale iba 2x mi znižilli rychlost na tu úplne low.. a vždy to bolo par dni do konca mesiaca ale mal som nervy riadne.. mnule na faktore som mal okolo 320 a neznižili čiže nejaku rezervu tam ešte davaju navyše pokial ne si torrenťák tak to nehajú.. ale od kedy mám tento VDSL tak stahujem jak divý tak nevim nevim., uvidime jak tobude na konci mesiaca..
 12. potvrdzujem iba cez kabel ide na plno, wifi skáče jak šialené.. VDSL na telefonickych kabloch je v poriadku pokial su hrubšie káble, mne tahá 79/8 a ping je večer 5ms a počas dňa max 20
 13. ano
 14. Ja ešte hlásim že cez wifi-router ZTE II mi ide naplno rýchlosť iba cez kábel. ak som na wifine tak je raz 50 potom 80 potom 5 potom 10 atď.. skáče.
 15. Moja skusenosť je velmi epická môžeš sa dočítať podrobnosti v témé zrychlovanie.. Najprv nebol možný VDSL vôbec, a po 3 mesiacoch (a to mi ešte garantovali že vačšie než 30 mi nikdy nepôjde) je toto moja rýchlosť a keby nieje mojej šikovnosti tak mám iba 15/1 adsl