Popros

Člen
  • Počet príspevkov

    3
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Popros

  1. Zdravím, od minulého mesiaca som nechal navýšiť z L balíku na XL (80/8), ale po necelých dvoch mesiacoch žiadna zmena v rýchlosti, raz som si všimol, že to skočilo na 35Mbit/s. Dneska mi na infolinke povedali, že som strašne ďaleko od rozvodne a že ovplivňuje to pozeranie TV a podobne. Pokial dobre rátam je to asi max 400m od rozvodne. Pri obejdnávaní som sa ich ešte pýtal, že či to nebude problém a že samozrejme všetko pôjde v pohode. Očakával som aspoň minimálne 60 ale nie 35... prikladám screenshot ak by bol niekto ochotný zistiť, v čom by mohol byť problém ešte. Vďaka za reakcie.
  2. VDSL mam uz asi 2 roky. 30/3 Lkovy balik ten isiel v poriadku cely cas, tak som si povedal ze navysim a nic z toho... Factory reset ani odpajanie a natiahnutie profilu nepomohlo.
  3. Zdravíčko, chcel by som sa len informovať aký je problém zariadiť túto zmenu, keď je úplne dostupná a pri volaní na zákaznickú linku ste povedali, že do týždňa by to malo byť hotové a nechcem už ani hovoriť ako dlho to trvá a stále nič. Všetky podmienky pre VDSL spĺňame a stále sa nič nevyriešilo. Volať sa mi nechce už 3tí krát. Môžte ma informovať na email na osobné údaje ohľadom faktúry, aby sa to mohlo doriešiť.