INRP

Člen
 • Počet príspevkov

  29
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal INRP

 1. Ja to mam takto
 2. Prečo by som nenastavoval a nenapísal si že ideš cez dsl len že kto rozbehal s tp-link vdsl routrom a to som spravil.
 3. Keď je možnosť treba si dať svoj. Akože premiové majú navyše len 5gwifi ale menu je oklieštené . Mal som pôvodne adb vv3212 a dostal som sercomm speedport+ a po mesiaci testovania skončil v skrini ako predtým adb a dal som tp-link.
 4. Ano mám Tp-link archer VR2800v a jeden magio box. Pripojenie je active ethernet to znamená že do domu je zavedená optika a do bytov lan kábel. Prihlasujem sa klasicky meno@optik a heslo. Pôvodne som dostal k službe premiový router Sercomm speedport+ ale to je rovnaká tragedia ako ADB VV3212. Na tp-linku som vypol wifi a zapojil Ubiquiti unifi ac lite.
 5. Ak je to cez chrome prehliadač tak mne pomohlo vymazať dáta prehliadania.
 6. Ja mám tp-link archer 2800v má 2xFXS vypol som na ňom wifi a pripojil ubiquiti unifi ac lite. Pokrytie super mesh sa dá nastaviť. Cez Tp-link mi ide aj magio tv.
 7. Hej tiež som ho vymenil. Daj ešte položku DHCP server, Nastavenie Wan 1 ako davaš prihlasovacie udaje len si ich začierni a pozri či tam niekde nemaš nastavenie IGMP snooping to treba disable a enable multicast routing to disable možno to maš niekde inde.
 8. To ti neviem povedat skus s tym aj bez. Prečítaj si toto vlakno rieši sa tam aj magio. http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=11&t=60116
 9. Skus iba Microsoft
 10. A internet ti ide? Ked rozklikneš Use DHCP routes ake možnosti tam maš?
 11. .
 12. Máš pripojenie cez ADSL? Ak hej tak by to asi malo isť treba vyskúšať. Tu som našiel nejaký návod : https://www.tp-link.com/cz/support/faq/314/
 13. Telefon nemám len som chcel niečo poriadne. Ja mám menu trochu inak nemám položku IPTV.
 14. Super, v interface grouping si k IPTV pridal dalši Lan na ktorom maš pripojený druhý box? Ja som tiež prešiel z Asus dsl na Tp-link vr2800v a je to stabilnejšie a rýchlejšie sa pripoji ako asus.
 15. Nastaviť pevne IP boxom si neskušal. 802.1P skusiť rozdielne čísla.
 16. Ethernet wan mam ja ty si tam nastav čo maš ADSL alebo VDSL pri fotkach som ti to napisal predsa.
 17. V ľavo založka WAN - Internetove pripojeni pod servise 1 nastavuješ prihlasovacie udaje a typ pripojenia - uložiť. Vybrať servise 2 nastavit Bridge. Prepni si menu do čestiny aby si tomu rozumel.
 18. Skús takto.
 19. Všetky nie napr. adb3212 po resete treba nastavit prihlasovacie udaje sam sa nepripojí.
 20. Kupiť Asus alebo Tp-link vdsl router a nahradiť zte netreba bridge mode.
 21. Mobily sa už neblokujú.
 22. Nemam to tam
 23. bu2ckland daj printscreen ja tam žiadny štít s X nemám.
 24. Čo je veľa to je moc. Veď to mám cez Chrome.