INRP

Člen
 • Počet príspevkov

  29
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O INRP

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Ja to mam takto
 2. Prečo by som nenastavoval a nenapísal si že ideš cez dsl len že kto rozbehal s tp-link vdsl routrom a to som spravil.
 3. Keď je možnosť treba si dať svoj. Akože premiové majú navyše len 5gwifi ale menu je oklieštené . Mal som pôvodne adb vv3212 a dostal som sercomm speedport+ a po mesiaci testovania skončil v skrini ako predtým adb a dal som tp-link.
 4. Ano mám Tp-link archer VR2800v a jeden magio box. Pripojenie je active ethernet to znamená že do domu je zavedená optika a do bytov lan kábel. Prihlasujem sa klasicky meno@optik a heslo. Pôvodne som dostal k službe premiový router Sercomm speedport+ ale to je rovnaká tragedia ako ADB VV3212. Na tp-linku som vypol wifi a zapojil Ubiquiti unifi ac lite.
 5. Ak je to cez chrome prehliadač tak mne pomohlo vymazať dáta prehliadania.
 6. Ja mám tp-link archer 2800v má 2xFXS vypol som na ňom wifi a pripojil ubiquiti unifi ac lite. Pokrytie super mesh sa dá nastaviť. Cez Tp-link mi ide aj magio tv.
 7. Hej tiež som ho vymenil. Daj ešte položku DHCP server, Nastavenie Wan 1 ako davaš prihlasovacie udaje len si ich začierni a pozri či tam niekde nemaš nastavenie IGMP snooping to treba disable a enable multicast routing to disable možno to maš niekde inde.
 8. To ti neviem povedat skus s tym aj bez. Prečítaj si toto vlakno rieši sa tam aj magio. http://ab-forum.info/viewtopic.php?f=11&t=60116
 9. Skus iba Microsoft
 10. A internet ti ide? Ked rozklikneš Use DHCP routes ake možnosti tam maš?
 11. .
 12. Máš pripojenie cez ADSL? Ak hej tak by to asi malo isť treba vyskúšať. Tu som našiel nejaký návod : https://www.tp-link.com/cz/support/faq/314/
 13. Telefon nemám len som chcel niečo poriadne. Ja mám menu trochu inak nemám položku IPTV.
 14. Super, v interface grouping si k IPTV pridal dalši Lan na ktorom maš pripojený druhý box? Ja som tiež prešiel z Asus dsl na Tp-link vr2800v a je to stabilnejšie a rýchlejšie sa pripoji ako asus.
 15. Nastaviť pevne IP boxom si neskušal. 802.1P skusiť rozdielne čísla.