kisty.jan

Člen
 • Počet príspevkov

  14
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O kisty.jan

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Pridávam sa, úplne stejný problém... bez problémov iba YT... rtvs online, Antik i Skylink streamy sekajú.... rýchlosť je plná..
 2. je to tak zlé :D.. aby bolo jasné, predtým som mal 3 čísla v Telekome, jedno končí 14.2. a druhé nechávam zatiaľ... faktúry od 60 - 80€... Mám pocit, že náročným neponúknu nič, lebo na nich preplácajú, ale hlavne na lacný paušál mi vedeli dať v minulosti zľavu... osobne mi vyskočí aj roaming, niečo extra ale boli mesiace, keď prevolám aj 700 minút :).. t.j. náročný zákazník = drahý zákazník retenčné mi ponúklo 2GB dát ku Áno XL! :).... = nič Okamžite som požiadal o prenos čísla, pokuta je už relatívne smiešna, takže neriešim.
 3. tiez by ma to zaujimalo, pretoze cesky T-mobile vie eSIM aj na iPhonoch a preda ich aj na pausal aj na predplatenku; tak kde je do certa problem?
 4. Zdravím, chcem tiež otvoriť tému ako to vyzerá s vectoringom. Dnes som mal technika z Telekomu a povedal, že linka na ADSL2+ fajn, posielam nižšie a snažil sa riešiť aj VDSL30 (systém umožňoval len 8cku).. pritom by linka 30tku asi zvládla.. max ADSL2+ uvádzalo 25000. Jedná sa o ústredňu na Jazdeckej, Prešov.. údajne by mal pomôcť vectoring a ešte tu nie je nasadený.. Okruh má asi 920 metrov. Nejaké plány? Každopádne chválim technika za ochotu! Downstream UpstreamRate (Kbps): 18398 kbps 1150 kbpsSNR Margin (dB): 11.4 9.6Attenuation (dB): 6.9 9.5 Ďakujem
 5. Aha, takže keď je plná ústredňa, automaticky zmizne miesto z mapy pokrytia?
 6. Nikto nič podobný problém? Ja sa ale pýtam, prečo naša ulica je 5 mesiacov bez pokrytia, tzv. tmavé miesto na mape a nikto nie je schopní to riešiť.... služba tam pritom je.. Došli porty a nechce to Telekom uvádzať?
 7. Ako teda vieme zabezpečiť, aby mi nevzali port? Resp. ako to riešiť ak nie je možné urobiť ani objednávku, pretože moja ulica z nejakého dôvodu už viac nie je pokrytá internetom.
 8. Je to tak ako píšeš. Z Telekomu bez problémov...
 9. http://www.dsl.sk/article.php?article=20998 Už niekto inicioval aj článok.. Rozmýšľam, či to nebudem riešiť cez SOI - obmedzovanie hospodárskej súťaže.
 10. Ako píšeš, bohužiaľ neprípustné riešenie riskovať porty.
 11. Zdravím, mám takýto problém. Mám zapojené do domu dve telefónne krútené dvojlinky. Obe linky majú telefónne číslo. Jedna je pevná od Telekomu (kde bol v minulosti internet), druhá je Orange DSL s rýchlosťou 15Mbps pri profile 18400/1150 Kbps. V Orange mi končí viazanosť o cca 10 dní a chcem preto v Telekomu združiť služby. Chcel som si teda nechať zaviesť DSL internet od Telekomu, to ale nie je možné, pretože pár mesiacov podľa webu nemá celá ulica žiadna pokrytie. V telekome mi povedali, že nie sú schopní urobiť žiadnu objednávku na prípojku. Následne by som samozrejme Orange zrušil. Problém nastal vtedy, keď okolité ulice pokryli VDSL a naša ulica zmizla z akéhokoľvek pokrytia. Nie som tak schopní premigrovať linky. Nejaká rada?
 12. úplne iná v Prešove...
 13. To by aj mňa zaujímalo, skoro rovnaké :D... Akurát, že je tam mám FTTC..... od 27.12.2017... A cez web to overiť neviem, pretože aj mapa uvádza, že žiadne pripojenie na ulici nie, čo samozrejme nie je pravda.