p.jarkovsky

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O p.jarkovsky

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Tiež sa pripájam, je škoda, keď tie loga nie sú prítomne tak, ako u väčšiny staníc. Také BBC Earth bolo pridávané ešte v novembri 2018 a stále nemá logo v magio IPTV. Medzičasom si menili logá National Geographic Wild, či Animal Planet, no stále sú tam ich staré logá, chýbajú Viasaty HD logá, ČT Sport atd. Ked'že som grafik, veľmi rád Vám s tým bezodplatne pomôžem, len potrebujem vedieť rozmer obrázkov, formát a kam Vám ich mám poslať Vážne.
 2. Dakujem za radu, kto by to bol povedal, ze po restarte boxu pojdu opat HD na mieste povodnych SD. Este raz vdaka.
 3. Po pár dňoch fungovania tematických kanálov Prima (Cool, Max, Love) v HD rozlíšení sú opäť šírené len v SD kvalite. Pri názve stanice je však príznak "HD" ... čo teda ďalej? Aký je plán? Pripomínam, že si od augusta ideme priplácať viac za Magio Tv...
 4. Tento isty problem mam najnovsie s programom Discovery Channel HD (bol pridany pred par dnami do rastra). Obraz aj zvuk sa zaseknu cca na 2-3 sekundy, robi to v nepravidelnych intervaloch, niekedy aj niekolkokrat za minutu. Program sa tak stava nesledovatelny. Mam MAGIO na optike v Sasovej (BB). Nieco podobne sa obcas deje na spominanom Eurosporte 1 HD alebo na Travel Channel HD, zdaleka vsak nie tak casto ako ma Discovery Channel HD. Ostatne stanice idu uplne v pohode. Pani a damy v Telekome, viete to prosim ovplyvnit? Vdaka.
 5. V programovej ponuke máte Travel Channel, ale iba v SD rozlíšení. Bolo by prosím možné zaradiť HD verziu? Rád "cestujem" aj prostredníctvom tejto stanice, žiaľ v SD to nie je bohvieaký zážitok. Potom už len vyraziť do FULL HD prírody Ďakujem za odpoveď.
 6. Všimol som si, že cez Magio Go mi prestali fungovať programy DigiSport, hoci doteraz išli bez problémov. Aplikácia mi vypíše, že programy nie sú zahrnuté v mojich predplatených balíčkoch (hoci mám zaplatený aj HD športový balíček). Nič som v nastaveniach nemenil ani som nemenil programové balíčky. Čo zapríčinilo túto situáciu? Prečo programy doteraz išli bez problémov a zrazu nejdú? Vopred ďakujem za odpoveď.