roland185

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O roland185

 • Hodnosť:
  Radca
 1. ja som ešte stále nedostal odpoveď na podnet a to už čakám 4-5 dní....
 2. Už by ste mohli vyriešiť ten twitch. stále mi sekajú streamy večer.
 3. parametre sú v poriadku ?
 4. nie si sám aj mne seká twitch a to mám 80mb internet, vo večerných hodinách mi sekajú streamy, ako aj teraz mi seká... je to tym že telekom má preťaženú sieť alebo čo. na speedteste teraz som nameral 45mb a nie 80.. a vyšší ping.
 5. Mozte vylucit na 100% som cez kabel stale.. a doma nikto nepouziva wifi a siet nemam zatazenu. Dneska este poslem speedtest poobede. Momentalne nie som doma
 6. tu su parametre celý deň nemám problém s internetom mám plnu rychlosť iba večer mám takúto
 7. a je to tu zase... o 19:00 som nemal žiadne problémy mal som plnu rychlost 80mb a 16 ping a teraz o 20:00 spomalenie a vyšší ping
 8. aj umňa spomalenie a ping zo 16 na 50-85 vo večernych hodinách
 9. nevie niekto o zvyšovaní rychlosti VDSL ? kedy bude ? lebo linku mám do 150-160mbps
 10. aj ja som to chcel dávnejšie kuknuť ale v zmluve nevidím žiadne prihlasovacie udaje ani meno ani heslo...
 11. no neviem či je to dobré alebo nie. v tomto sa nevyznám nepíše to tam volajak podrobne... to viem že ked je nestabilná linka alebo chybová tak vtedy zvyknu skákať pingy. tak a potom kde bude chyba ? musia to opraviť.
 12. neviem či sa dá kuknuť u teba keď máš optiku ale skus kuknut v routri či tam nemáš vela crc alebo fec chýb.
 13. Mával som vypadky ale bol na to dôvod niečo robili reset sietí atd. trvalo to 5 minut cca potom to išlo normálne nestávalo sa mi to často možno 1x za 3 mesiace niekedy ani raz.. ale také vypadky som nikdy nemával že by mi skákal ping z 30 na 100+... ked to nefunguje ako má tak nech ti dojdu premerať net.
 14. ešte ti porádím skus niečo sťahovať napr nejaká hru alebo film sleduj či ti to sťahuje stabilnou rychlosťou. nechaj spustené stahovanie a odmeraj si ping. na speedtest ked bude vyšší ako 70-100 tak problém je ozaj u telekomu.