prizman

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a prizman


 1. Zdravím...vedel by sa mi vyjadriť niekto kompetentný ako požiadať o pevný internet v obci Žemberovce? Keď si pozriem mapku dostupnosti na stránke tak moji susedia poniže aj povyše sú pripojený a na našom dome nesvieti dostupnosť. Keď som volal na zákaznícku linku povedali mi,že s tým nevedia nič urobiť. Operátor mi ešte povedal, že je možné, že nieje voľný port ale odvtedy pripojili minimálne dvoch susedov. Ďakujem za odpoveď


 2. Zdravím, dnes od rána má Telekom v našej oblasti nejakú plánovanú odstávku telekomunikačných služieb. Nejde nám nič, ani TV ani internet a ani pevná linka. Chcem sa teda opýtať, keď už nemôžem pozerať TV prečo si neviem pustiť ani nahrávky v boxe? Kde je problém?


 3. Zdravím...veľmi chválim zvažovaný krok Telekomu o vytvorení samostatného balíka JOJ...http://www.zive.sk/clanok/124504/bude-joj-dalej-v-ponukach-zistovali-sme-u-tv-operatorov

  Majú  príjmy z neskutočne dlhých reklám a ešte ja im mám platiť za to, že tie otravné reklamy musím pozerať? Potom by sa uvidelo, koľko ľudí by si kúpilo ten ich "reklamný" balík televízii.

   

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 4. Ahojte. Viem, že sa teraz pridávalo dosť veľa nových kanálov, za čo som vám vďačný ale chcem sa opýtať, či by sa nedalo pridať do IPTV kánály, ktoré sú na Magio Sat a to napr. hudobné U TV alebo Mooz Dance HD ? Alebo aspoň vymeniť klasické MTV za MTV Dance? Veď vždy keď prepnem na MTV je tam nejaká reality show. Ďakujem :)