budy201

Člen
 • Počet príspevkov

  20
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O budy201

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 • Narodeniny: 09/21/86
 1. ved sa tam prestahuj :))...
 2. Hladám skupinu Magenta.

  Mám paušál L.

  0902720842

  Ďakujem.

 3. napis mi tel. cislo na 0950 348 444
 4. @Ľubo este by bolo fajn, keby to Ocko Star bolo v baliku hudobnom, a nemalo byt aj Express?
 5. Ahoj ja tomu rozumiem, ale nie ja som mal problem:)
 6. Ahoj podla toho co vidim mas data 2GB + 261,96 MB zostavajucich predch obdobia priklad u mna .--ostava mi 9,9 GB + novych 30 GB
 7. staci ak si zvolis na zakaznickej linke vobu 1 a potom tusim volba 2 ti povie viazanost dokonca aj sms pride , ale kazda automaticky hlas je iny co viem tak vyskusaj
 8. ano dakujem za pripomenutie, ja som popisoval teda optiku:)
 9. Pravdepodobne ste dali nahravat dva HD programy vtedy nie je mozne sledovat treti HD program alebo ak mate dva prijmace a dali ste nahrat HD program a na druhom prijmaci sa nejaky HD program sledoval.
 10. Toto moze byt chyba v Telekome resp. zavisi aj aky program mas. ale nova appka V aplikácii nájdete koľko vám zostáva voľných minút, SMS, MMS a dát do konca zúčtovacieho obdobia /to je zmena oproti povodnej/ vášho telefónneho čísla a telefónnych čísiel, ktoré patria k vášmu telefónnemu číslu. Zároveň aj prehľad o vašich fixných službách.
 11. V pripade pevnych sluzieb ano, tam sa sluzby predplacaju, preto ta prva faktura je vzdy vyssia. V pripade mobilnych sluzieb platis za predchadzajuce obdobie.
 12. ach booze sodoma gomora :DDD
 13. Nebude sledovať pohyb, iba prevádzku Po 15. júni Telekom nebude sledovať pohyb svojich zákazníkov a nebude pre neho hrať úlohu, ako dlho sa nachádzajú v zahraničí. Limity bude určovať inak. Pre operátora bude dôležité to, akú spotrebu zákazník „spraví“ v zahraničí. Z dlhodobého hľadiska je dôležité, aby počas štyroch sledovaných mesiacov viac než 50 percent prevádzky v rámci predplatených balíčkov (teda prevolaných minút, odoslaných SMS alebo spotrebovaných dát z predplatených) nebolo v zahraničí. Ak však klient minie viac ako polovicu predplatených jednotiek v zahraničí počas štyroch mesiacov, príplatky bude operátor uplatňovať. Keď zákazník neskôr prekročí stanovený objem služieb, môže od neho účtovať príplatky pri volaniach, správach a dátach. Maximálne príplatky sú Európskou komisiou regulované na 9,2 eura za 1 GB, za hovor to bude 3,8 eurocentu a 1,2 eurocentu za SMS. Operátor potvrdil, že si bude účtovať príplatky v tejto výške. Tieto poplatky však operátor nemôže účtovať spätne a samovoľne, najprv musí zákazníka upozorniť. https://zive.azet.sk/clanok/125687/vsetko-o-konci-eu-roamingu-v-telekome-otazky-a-odpovede/
 14. Ja neviem, ale milujem ludi, ktori sa tu budu takto rozculovat a nic si neprecita alebo nezisti info a obvinuje operatora..
 15. Za prenos aktualne nevedia dat zlavu co ale vedia dat nizsiu cenu fonu do 100e z uvodneho poplatku tak napr ano xl s fonom huawei p20/pro za jurko a mesacne podla cennika.