peterfederl

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O peterfederl

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Taktiež po reštarte routeru začalo všetko fungovať - len by ma zaujímalo či by sa mohol tento problém odstrániť zo strany telekomu inak ako reštartom routeru.
 2. Vidím celkom podobný príspevok blokovanie portov - Magio internet - Telekom fórum - vedel by s tým telkom niečo začať robiť ? Lebo toto nie je prípustné aby takto prestali fungovať časti služieb.
 3. Ešte som odkontroloval možnosť napojenia sa cez SSH - bez úspechu. Port 80 a 443 ale funguje bez problémov. Telekom začal blokovať iné porty ako porty na prehliadanie web obsahu?
 4. Príkladám aj foto z IP scanneru kde 1 test je robený z iného pripojenia kde išlo daný port pingnuť a potom z pevného pripojenia kde nešiel
 5. Dobrý večer, Už dlhšiu dobu sa mi stáva, že určité služby mi nedovolia sa napojiť/načítať. Public IP adresa nie je nijako blokovaná na strane FW danej služby - priamo mám k tej službe prístup, čiže viem že nie je blokovaná na FW. Preto by som sa chcel informovať, prečo mi nejde napojiť sa. Z iného internetového pripojenia sa tento problém neprejavuje. Jedná sa o pevný VDSL internet. Router ADB od telekomu. Vyskúšané 2 možnosti - pripojenie cez wifi priamo z ADB routeru a aj pripojenie sa priamo lokálne cez lan kábel - obe možnosti bez úspechu.