BJ.Armstrong

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal BJ.Armstrong

 1. Ja to riešim, ako už aj pri ADSL a VDSL vypnutim wifi na zariadenie od telekomu a pripojenim vlastneho wifi AP zanho. Momentalne mám TP Link Archer C2 a v notebookoch karty Intel AC 7260. rychlost zo susednej izby (5m) je nieco nad 200Mbps. Ono bude problem zohnat aj nejaku kvalitnu wifi kartu do notebooku, co som pozeral tak u nás sa moc ani zohnať nedajú.
 2. Natiahnes kábel do druhého wifi routra na ktorom vypnes DHCP, kábel zapojis do niektorého z LAN portov (nie WAN). Model wifi routra podla tvojho uvazenia.
 3. Nekonkretitzuješ o aký "druhý" box sa jedná. V prípade, že chceš kúpiť od niekoho mágiobox (niektorý z týchto https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magioboxy-IPTV ) , ktoré sa zvyknú predávať na inzerčných portáloch, tak tam je treba si dať pozor na to, aby nebol registrovaný na niekoho a teda telekom požadoval jeho vrátenie. novšie Arris a Motoroly sú všetko vlastníctvom Telekomu. Ak ide o nejaký iný set top box, tak ten nerozbeháš.
 4. Ďakujem za info. už som to našiel majú to teda chybne uvedené na webe
 5. Zrecyklujem tuto temu. Chcem sa opýtať, či existuje nejaký dôvod prečo je v Magio IPTV v maďarskom balíčku Comedy Central Family kdežto v Magio SAT je to základný Comedy Central, ktorý podla môjho názoru vysiela viac populárneho obsahu?
 6. Zdravim. Podal som žiadosť o prechod na optiku, momentálne využívam VDSL. Slečna na infolinke mi povedala, že keďže ide o prechod na inú technológiu, tvári sa to v systéme, ako nová zmluva a teda musím odovzdať koncové zariadenia, a dostanem nové. Samozrejme chápem, nuttnosť vymeniť VDSL router za ONT + Router. Problém mám však s nutnosťou vymeniť Magioboxy , keďže mi chú na druhý box (ktorý mám aj teraz, 2x STB bez HDD) naúčtovať aktivačný poplatok 24,98. Nikde som nenašiel zmienku o tom, že by sa na optiku využíval iný STB, jediné delenie, ktoré sa spomína je SAT/IPTV. dokonca mám medzi kanálmi aj také, ktoré sú určené pre optiku. Keď som menil z ADSL na VDSL , tak som nič také nemusel absolvovať. Vie mi poradiť niekto, ako to bolo vo Vašom prípade ?