Pajo21

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Pajo21

 • Hodnosť:
  Asistent
 • Narodeniny: 10/28/98
 1. 1 = b 2=a 3=c
 2. A dôvod prečo ti ho nedaju ?
 3. taku rychlosť mam na PC keď je pripojeny televizor , notebook a mobily
 4. Tak ubehol nejaký čas a postupne mi vymenili bez problémov a bezpoplatne ADSL (L) za VDSL (L) a aktualna rychlosť je Mám asi 6x rychlejší internet a som najšťastnejši človek na dedine =D
 5. Zavolal som , objednal som , povedali mi že rúter mi pošlu zdarma pretože mám aj magio TV tak som suhlasil pre istotu , chceli by ste ma na niečo upozorniť čo sa môže stať ?
 6. ADB VV3212 routre podporuje VDSL nie ? pretože mám ten
 7. Máš VDSL od začiatku alebo si žiadal prestup z ADSL ? Ak si žiadal prestup ako to prebiehalo ?
 8. Cca 1KM od ustredne , hore je screenshot , prepač ale ja neviem čo je to v pohode chcem vedieť trošku presnejší udaj
 9. A vedeli by ste predpovedať akú budem mať rýchlosť ?
 10. Myslíte že to bude bezplatné ?
 11. Tento internet mam už dlhe roky a pred rokom mi už volal jeden z telekomu , že máme možnosť sa pripojiť na VDSL sieť ale ignorovali sme to , čo mám robiť v pripade zaujmu o VDSL ?
 12. Dobrý deň , píšem ohľadom toho , že doma máme Magio TV XL a Magio Internet L , internet beží na rychlosti 5/0,5 , po zrychlení údajne 8/1 .[ Máme rúter ADB VV3212 , ktorý podporuje VDSL pripojenie . Na mojej adrese mi ukazuje dostupnosť VDSL pripojenia , ktoré by mi podstatne urýchlilo Internet - o to mi ide. Preto sa chcem spýtať či je možné bezproblémovo a bezplatne prestúpiť na VDSL sieť . A či sa mi naozaj zrýchli internet na pripadnych 15/2. Ďakujem za každú odpoveď.