plzen561202

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O plzen561202

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Prosím o vyjadrenie, či sa plánuje zriadenie optického pripojenia na Šváboch na ulici Kamencovej. Doposiaľ mám od T-com metalickou linku na internet s routerom na pevnou linku, Magio televíziu a Magio Go. Teraz tu začína s pripojením optiky firma Condornet. Nie je škoda sa dať predstihnúť ? Nechcem prísť o Vaše služby. Ďakujem za včasnú odpoveď.
 2. Mám zriadený internet cez pevnú metalickú linku. Plánuje sa zriadenie optickej pevnej linky v tejto lokalite a kedy. Ďakujem za odpoveď.
 3. 5 a Happy M
 4. Dobrý deň. Dostal som e-mailom ponuku na zvýšení rýchlosti magio internetu na 2 mesiace bez zmeny ceny a viazanosti (https://www.telekom.sk/zvysenie-rychlosti-na-dva-mesiace?utm_source=dem&utm_medium=email&utm_campaign=Letna kampan_vyssia rychlost 2 mesiace). V súčasnosti mám na pevné linke magio internet L. Pri dotazu na telefónnej zakaznicke linke mi operátorka povedala, že je to možné len pri predĺžení alebo novej zmluve. Môžte ma prosím informovať, ako to je teda s touto možnosťou. Ďakujem Mgr. Josef Kolář Kamencová 34 080 05 Prešov e-mail: j.kolar@stonline.sk
 5. 1. Robert Redford 2. Park City, Utah 3. Rectify4