matusik136

Člen
 • Počet príspevkov

  18
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O matusik136

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. a nebolo by lepšie, ak by bola HD kvalira pre DS 1-5? je veľmi nelogické, že zápasy druhého sledu, ktoré sa vysielajú na DS 6-10 majú lepšiu kvalitu ako tie zaujímavé.
 2. Ďakujem, za odpoved..čiže je viacmenej jasné, že v najbližšej dobe to nebude...Ak má niekto na predaj svoj Magio box, ktorý nepoužíva, rád ho odkúpim
 3. Dobrý deň, na stránke čítam, že Magio Go Tv Box je vypredaný. Vie mi nikto povedať, ako dlho bude tento stav?
 4. kiežby si mal pravdu, ale je pondelok večer a nič...
 5. na tak neskutočne náročnú operáciu ako pridať IP adresu do výnimiek je potreba 3 dní, to je fakt neuveriteľné..
 6. Dobrý deň, myslel som, že som s Magiom zažil už všetko, ale asi nie..Presťahoval som sa do malej dedinky v okolí NMnV a tam nemôžem sledovať Magio, lebo som MIMO UZEMIA SK REPUBLIKY..už fakt neviemči sa mám smiať alebo plakať, ale toto je asi konečná. Nejaká rada, tip čo s tým, lebo mňa nenapadá nič slušné..
 7. Ďakujem, pomohlo
 8. myslel som si, že to už fakt ide a teraz si chcem v kľude pozrieť šport a všetky športové kanály mi idú asi 3 sekundy, a hned čierna obrazovka..
 9. Sviatky radosti a pokoja...ko*ot makový s Telekomom..
 10. Ahoj, mne DigiSport normálne funguje v priebehu roka, takže tento problém bude asi len u teba..
 11. človek sa teší celý deň, že si pozrie v kľude futbal a opäť musí skončiť pri streamoch, kedže MAgio Go opäť nefunguje...PROSIM VAS, ZRUSTE MAGIO GO, orpavte, prerobte alebo čokoľvek a sprístupnite službu až potom ako vám to bude konečne fungovať..nie je vám trápne od ľudí brať za to peniaze? je to hanba..
 12. ha ha ha nie, je to tablet, ktorý bol kupovaný asi 2 mesiace dozadu a je minimálne využívaný...všetko na nom v pohode šlo a teraz nič..aspoň, že na tom PC to už ide
 13. No skvele, po 2 tyzdnoch som chcel vyuzit Magio Go aj na tablete a dozvedel som sa ze ho mam Rootnuty. Hlavne ze pred milion aktualizaciami mi to slapalo v pohode..
 14. tak asi nebudeme mať rovnaký problém, lebo mne ked to nešlo, tak sa nezobrazila žiadna hláška, len som mal čiernu obrazovku. Ale je celkom zaujímavé, že tú hlášku čo sa zobrazuje Vám, mi hodí vtedy, ked si otváram Sport 2 na kvalite nižšej ako Stredná, od Strednej vyššie mi ide uplne v pohode.
 15. mne to začalo ísť od včerajška. Ak s tým niečo neurobili v Telekome, tak môžem poradiť, čo som včera skúšal ja: aktualizoval sa mi Win 10, kompletná preinštalácia Mozilly a Verimatrixu. Najskôr som skúsil nainštalovať staršiu verziu Mozilly, myslím, že 48.0.1 a až ked to tam fungovalo, tak som ju aktualizoval na najnovšiu a ide to aj na nej. Problém som mal aj na inom PC, k nemu som sa ešte nedostal a nemohol to tam vyskúšať, či sa to opravilo "samo", alebo boli potrebné niektoré tieto kroky..