martinBA

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O martinBA

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. UPDATE: už to čiastočne funguje. Stačí kliknúť na konkrétny stream kanálu a iniciuje sa okno pre prihlásenie. Napriek občasnému seknutiu to funguje uspokojivo.
 2. Ďakujem pekne za odpoveď. Máš prosím nejakú predstavu, ako dlho by to mohlo trvať? Tyždne, mesiace ....
 3. Prepnutie na "desktop site" nefunguje - zobrazuje sa rovnako.
 4. Pozdravujem vospolok, v staršej verzii stránky bolo možné sledovať Magio GO aj v prostredí prehliadača na Android zariadení. V tej novej sa nedá ani len prihlásiť pretože stránka sa zobrazuje v orezanej forme a nie je tak možné kliknúť na pole prihlásenia. Služba sa tak stáva pre mňa nepoužiteľnou, keďže originálna aplikácia pre Android z dôvodu DRM ochrany na mojom zariadení nefunguje. Máte niekto rovnaký problém, prípadne poznáte niekto riešenie? P.S. v prílohe je ukážka, ako sa stránka Magio GO zobrazuje v prehliadači Androidu (akomkoľvek prehliadači a na ktoromkoľvek Android zariadení)
 5. V prostredí Androidu (prehliadač Chrome, Opera) sa mi nová webová aplikácia zobrazuje v orezanej forme a tým pádom sa nemôžem prihlásiť - kliknúť na pole prihlásenia (ukážka v prílohe). Aplikácia na mojom zariadením nefunguje. Možnosť sledovať Magio-go aspoň vo webovom prehliadači som tak považoval za uspokojivé riešenie. Prechádzajúca verzia fungovala v mojom prípade bez problémov.