
Gabriel357
Člen-
Počet príspevkov
9 -
Dátum registrácie
-
Posledná návšteva
Hodnotenie komunity
1 NeutrálnaO Gabriel357
-
Hodnosť:
Asistent
-
Dakujem vam!
-
Da sa zvyšiť upload pri VDSL 30/3 Ak hej ako postupovať? A aké su poplatky?
-
Dakujem ,dneska objednam potom dam vediet ako dopadlo.
-
U nas ten siet neni tak preplneni magio telku nemam ked budem mat 25 uz lepsie ako orange aj cenovo, a hlavne upload 3 je ovela lepsie nez 1.
-
Orange mi da 20/1 za 21eur a Telekom mi da 30/3 za 16eur Preto chcem prenist do telekom.jednoducha matematika.
-
Diky ,len to že ani pani na chat nevie ako to ide ,vysvetlila všetko len to nie na čo som bol zvädavy.
-
Gabriel357 začal nasledovať Od Orange do Telekom.
-
Dobry. Prosim niekto kto sa vyzna. Mam orange DSL skonci zmluva , chcem Telekom VDSL. Objednam cez net len potrebujem vediet kolko dni to trvá kym už aj použivať viem ten od Telekomu. Kolko dni kym pride zmluva a VDSL modem?kolko kym sa aktivuje /dostanem prihlasovacie udaje. Pani na live chat je trošku mimo potrebujem nejakého technika, čo povie mi presne čo ako prebieha. Dakujem.
-
Dakujem.Takze pri objednani vlastne nepotrebujem technika lebo DSLAM ja nemam na starosti.Uz len musim najst nejaky lepsi VDSL modem za prijatelnu cenu VDSL2 inak je tiez dobra nie?
-
Gabriel357 začal nasledovať Z Orange na Telekom
-
Dobry. Teraz skonči viazanost u Orange, mal som 10/1 ADSL a zariadenie čo som kupil sam sebe : TP-LINK čo je schopni ADSL2+ nad 20Mb/s Teraz chcem prejst na telekom VDSL 20/2 ake zmeny su potrebne? Botrebujem novy modem?Nakolko moj zvladne 20Mb/s. Botrebujem technika aby prerobil tu nejake kable?Pevnu linku nemame len technik z telekomu predtim spravil pripojenie na ADSL.Inak nastavenie modemu a podobne nie su problemom. Dakujem vpred za odpovede.