Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  499
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Juraj0506

 1. Nie sú,ani nebudú neobmedzené dáta Júni.
 2. Mne sa vidí,že posielať SMS do USA sa nedá po teroristických útokoch na WTC v New Yorku. Kvôli bezpečnosti. No neviem to na 100 %. Myslím,že USA to blokuje.
 3. Dostal,už niekto zľavu -20 % na nejaký T-paušál? Myslím tým,že po skončení viazanosti na Áno L im bola poskytnutá zľava na nový paušál T-ideal 32.
 4. Ponúkli Ti odmenu za vernosť? Myslím zľavu -20 % na nový paušál T-ideal?
 5. S tým súhlasím.Je to tak!!👍 Mám Áno L s viazanosťou,ešte cca 18 mesiacov. Takže paušál T-32 neriešim..😀 Po skončení viazanosti na Áno L,snáď sa mi podarí vyžobrať tú mizernú zľavu -20 % na T- paušál. Pre starích zákazníkov zvyčajne,keď žobrali zľavu,tak ju dostali...Nemyslím tu zľavu -40 %,ktorú poskytovali niektorím vyvoleným zákazníkom cez retenčné oddelenie. Hadam tu mizernú zľavu -20 % budú vedieť poskytnúť ( respektíve vedeli v čase paušáloch Áno),aj na T- paušál..😀 😂 👍 Hádam tú úbohu zľavu -20 % ponechali,aj v súčasnosti..😀.
 6. Ponúkol niekomu Telekom po skončení viazanosti z paušálu Happy,Áno zľavu na T- paušál? V minulosti starím zákazníkom ponúkali zľavu -20% z ceny paušálu po skončení viazanosti na novú viazanosť. Napríklad,keď niekomu skončila viazanosť na Happy L,tak mu ponúkli zľavu na Áno L -20 %. Dostal niekto takú ponuku?
 7. Telekom ukázal,že vie urobiť aplikáciu (ios). Je dobrá dizajnovo. Sem -tam nefunguje,ale určite sa to vylepší ďalšou aktualizáciou.
 8. Čo ďalej? Môžeš zostať v Telekome na Áno L paušály bez viazanosti,ale za cenu 35€/ mesačne,alebo prejsť na predplatenú kartu Easy,alebo ísť ku konkurencii.Je to na zváženie.
 9. Bol by to taký upgrade Happy paušálov.👍👍👍Viac dát.
 10. Máš tam chybu. Jedna 0 sa vynecháva. Napríklad telefónne číslo.: 0903123456 je v tvare : +421903123456, respektíve 00421903123456.
 11. Čo si čakal?! Celý bývalý triopol je taký istý.
 12. Keby si bol vyvolený. Tak Ti zavolajú z CLIR-ka z retenčného oddelenia Telekomu a dajú zľavu -40% na Áno paušál. Podotýkam,že túto zľavu dostane,skutočne málokto.. Takže reálne je možné získať zlavu -20 %,ak trošku zabojujeme. Zľavu -20 % dostanú niektorí zákazníci automaticky,iní musia o ňu prosíkať. Takže toľko k tým zľavam.
 13. Alebo zľavu na paušál -20 %( Áno paušál) pre starého zákazníka.
 14. Aj to,ešte niekedy musíš žobrať,aby Ti tú mizernú zľavu -20 % vôbec poskytli. Samozrejme je tam viazanosť 24 mesiacov.😀 Ináč je to Áno L paušál a nie Happy L. No v podstate píšeš pravdu.👍
 15. Najlepšie je to cez zákaznícku linku 0800123456. Treba zablokovať audiotexové čísla a prémiové SMS. Táto služba je bezplatná.
 16. Najlepšie by bolo urobiť prenos čísla ku konkurencii 25.4. Teda hneď po skončení viazanosti. 👍 Bude to istotne bez zmluvnej pokuty.
 17. Zmluvná pokuta je odstupňovaná,ktorá sa znižuje každý mesiac. Takže zaplatiť zmluvnú pokutu zaplatiť budeš musieť,ale alipotnú čiastku za 5 mesiacov. Aktuálnu zmluvnú pokutu Ti povedia na zákazníckej linke Telekom 0800123456.
 18. Zavolaj na zákaznícku linku 0800123456,alebo respektíve napíš na Telekom chat na Facebooku a opýtaj sa,že chceš Áno M dáta so zľavou 20%. Mali by Ti ju ponúknuť. Ako starý zákazník získaš Áno M dáta za 16€ s DPH ( zľava 20 %) samozrejme,že s viazanosťou 24 mesiacov. Bavíme sa čisto,len o paušále. Pokiaľ Ti nedajú tú mizernú zľavu 20%,tak urob prenos čísla ku konkurencii na nejakú predplatenú kartu konkurencie. Oni zvyčajne zareagujú.👍
 19. Samozrejme,že áno .Je odstupňovaná zmluvná pokuta za 2 mesiace( zaplatíš alipotnú čiastku pokuty)Pokuta sa znižuje o nejakú čiastku každý mesiac
 20. Najrýchlejšie,ako je zrušiť zmluvu bez výpovednej lehoty je hneď po skončení viazanosti ( najlepšie na druhý deň) dať žiadosť o prenos čísla ku konkurencii na nejakú predplatenú kartu,respektíve paušál.V tomto prípade budeš mať zmluvu ukončenú do piatich dní . Keď náhodou sa nebude chcieť viazať môže zostať v Telekome na ľubovoľnom paušály bez viazanosti,ale za plnú cenu. Napríklad Áno L stojí bez viazanosti 35€ s DPH.
 21. Retenčné oddelenie zmenilo pravidlá pre existujúcich zákazníkov . Už sa to písalo niekoľko krát nielen na Telekom fóre,ale,aj na stránkach www.mobilmania.sk Môžu zavolať z retenčného oddelenia Telekomu. Číslo ,ktoré mám na retenčné oddelenie Telekomu je zrušené. Číslo bolo zmenené. Keď chceš môžem Ti ho poslať. Bude Ti však k ničomu. Retenčné oddelenie Telekomu,ak uzná,že je to vhodné,tak Ťa kontaktujú. Robia to však,tak,že zavolajú z CLIR-ka. Vtedy ponúknu zľavu na Áno L 40% a dostaneš tento paušál za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Je tu možnosť získať zľavu -20% na paušály Áno. Platí to to,len pre starích zákazníkov. Moja rada je napísať na Telekom chat na Facebooku,alebo zavolať na zákaznícku linku 0800123456 a opýtať sa na výhody.Keď budeš žobrať ,tak dostaneš zľavu na Áno L paušál ( napríklad) zľavu -20 % = 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Bavíme sa čisto,len paušále. Poprosím ľudí,aby nevytvárali duplicitné témy a prečítali staršie príspevky.
 22. Sila balíka je tiež dôležitá. Pokiaľ mu ide,aj o kvalitu siete ( viem o čom píšem) a chce zostať v Telekome,ale zároveň chce platiť menej za Áno paušál ( ľubovoľný). Tak stojí to zato vyžobrať tú zľavu 20%( aj,keď mizernú).
 23. https://zive.aktuality.sk/clanok/145936/telekom-nekonecne-data-aj-v-aprili-bonusovy-kredit-pre-predplatenky/
 24. Zľavu pre starého zákazníka -20% z ceny paušálu.😉
 25. A ty nemáš VOLTE aktívne? Jedna sa o novú aktiváciu na novom čísle?