Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  377
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

115 Výborné

O Juraj0506

 • Hodnosť:
  Super Profík
 • Narodeniny: 05.06.1978

Nedávni návštevníci profilu

2 769 zobrazení profilu
 1. Toto sa,už tu riešilo... 😀. Treba dať zablokovať T- platby a hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS. Dá sa,tak urobiť napríklad cez zákaznícku linku 0800123456,alebo v kamennej predajni. Je to bez poplatku.😀👍 Keď to bude aktívne,už sa to viac nestane..😀
 2. V prvom rade treba zistiť,kedy presne Ti končí viazanosť. Nemôžem tu písať,lebo to by bola reklama a bolo by to porušenie pravidiel.. Poradím Ti v súkromnej správe.
 3. Jedine,ak Ti dajú výhodnejšie ceny ( bonus za prenos čísla). Paušály od Telekomu,Orangeu a O2 sa podobajú,ako vajce vajcu. Všetci traja majú drahé dáta.
 4. Napríklad paušál Happy L,XL je to nad rámec paušálu. Takže je to spoplatnené.. Ja mám napríklad Happy L a mám neobmedzené SMS /MMS v rámci Slovenska. Keď pošlem do krajín EÚ SMS je to spoplatnené nad rámec paušálu.
 5. https://zive.aktuality.sk/clanok/140072/zrusil-telekom-retencne-oddelenie-operator-to-vyvracia/
 6. Mám dve Happy L paušály s rozdielnou dobou viazanosti. Keď mi nedajú výhodnejšie ceny za Áno L ( tento paušál minimálne potrebujem,nie kvôli neobmedzeným hovorom,ale je tam aspoň 10GB dát). Tak odídem inde...
 7. Konkrétne za aké služby Ti chodia nehorázne účty? Paušál Áno S je,akože lacný ( samozrejme s veľmi malým objemom dát). Možno voláš viac,alebo využívaš prémiové služby ( prémiové SMS,audiotexové hovory). Zrejme treba ísť na pobočku. Pokiaľ je tam viazanosť,tak rátaj zmluvnú pokutu. Tiež je tam výpovedná lehota. Pre bližšie informácie volaj na zákaznícku linku 0800123456 ( bezplatné číslo).
 8. Aj tak sa to dá vyriešiť..👍
 9. Toto sa tu riešilo,už... Napíšem,ešte raz. Treba zavolať na zákaznícku linku 0800123456,respektíve ísť do Telekomu ( kamenná predajňa). Keď zavoláš na zákaznícku linku 0800123456,tak im povedz,že chceš zablokovať hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS ( spoplatnené vysokou cenou). Je to najlepšie riešenie,ako predísť vysokým faktúram. Celé roky mám zablokované hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS. Tiež som si zablokoval T- platby ( platba mobilom za prémiove služby k faktúre, napríklad,hry,parkovanie,nákup aplikácií).
 10. Lenže aktivovať Happy program sa nedá v súčasnosti. Myslel som programy Áno za výhodnejšiu cenu. Či niekto v súčasnosti získal zľavu na program Áno...
 11. Neobmedzený mobilný internet reálne neexistuje. Žiaden operátor ho neponúka myslím z bývalého triopolu... Záleží,aký máš paušál v Telekome. Pokiaľ máš starší Happy paušál,tak po vyčerpaní dát Ti internet výrazne spomalia a stane sa takmer nepoužiteľný. Stačí akurát na messenger správy. Pokiaľ máš nový Áno paušál,tak žiadné spomaľovanie dát neexistuje.. Skrátka,keď vyčerpáš dáta,tak nepôjdu vôbec... Keď chceš surfovať musíš si dokúpiť dáta navyše.
 12. Samozrejme,že zvýhodnená cena za paušál nieje narokovateľná... Momentálne mám dve Happy L paušály písané na seba.Na jednom mi končí viazanosť v Novembri,tak zisťujem,aké možnosti sú v súčasnosti. Nakoľko sa zmenili podmienky ( údajne pri získavaní zľavy)na výhodnejšie ceny. Tak som chcel vedieť,či niekto nedávno riešil niečo podobné. Čo sa mu podarilo získať.Viem do Novembra mám čas... Potom uvidím čo bude ďalej..
 13. V minulosti sa tak dalo. Končila mi viazanosť,tak z retenčného oddelenia mi ponúkli zľavu 30 % viazanosť 24 mesiacov,ale bez telefónu. Smartfón som nechcel. Retenčné oddelenie Telekomu ( údajne,už neexistuje).😀😀😀. Pokiaľ mi po skončení viazanosti nedajú zľavu na paušál,hoci z viazanosťou,tak odídem ku konkurencii a vec je vybavená..😀 👍
 14. Dostal v poslednej dobe niekto výhodnejšie ceny za paušál? Myslím paušál bez telefónu z viazanosťou 24 mesiacov so zľavou 30,40,alebo 50%?
 15. Skús napísať na Telekom chat na Facebooku svoje požiadavky. Za pokus to stojí. Snáď niečo výhodnejšie Ti ponúknu...