Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  482
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

143 Výborné

O Juraj0506

 • Hodnosť:
  Super Profík
 • Narodeniny: 05.06.1978

Nedávni návštevníci profilu

3 799 zobrazení profilu
 1. Zavolaj na zákaznícku linku 0800123456,alebo respektíve napíš na Telekom chat na Facebooku a opýtaj sa,že chceš Áno M dáta so zľavou 20%. Mali by Ti ju ponúknuť. Ako starý zákazník získaš Áno M dáta za 16€ s DPH ( zľava 20 %) samozrejme,že s viazanosťou 24 mesiacov. Bavíme sa čisto,len o paušále. Pokiaľ Ti nedajú tú mizernú zľavu 20%,tak urob prenos čísla ku konkurencii na nejakú predplatenú kartu konkurencie. Oni zvyčajne zareagujú.👍
 2. Samozrejme,že áno .Je odstupňovaná zmluvná pokuta za 2 mesiace( zaplatíš alipotnú čiastku pokuty)Pokuta sa znižuje o nejakú čiastku každý mesiac
 3. Najrýchlejšie,ako je zrušiť zmluvu bez výpovednej lehoty je hneď po skončení viazanosti ( najlepšie na druhý deň) dať žiadosť o prenos čísla ku konkurencii na nejakú predplatenú kartu,respektíve paušál.V tomto prípade budeš mať zmluvu ukončenú do piatich dní . Keď náhodou sa nebude chcieť viazať môže zostať v Telekome na ľubovoľnom paušály bez viazanosti,ale za plnú cenu. Napríklad Áno L stojí bez viazanosti 35€ s DPH.
 4. Retenčné oddelenie zmenilo pravidlá pre existujúcich zákazníkov . Už sa to písalo niekoľko krát nielen na Telekom fóre,ale,aj na stránkach www.mobilmania.sk Môžu zavolať z retenčného oddelenia Telekomu. Číslo ,ktoré mám na retenčné oddelenie Telekomu je zrušené. Číslo bolo zmenené. Keď chceš môžem Ti ho poslať. Bude Ti však k ničomu. Retenčné oddelenie Telekomu,ak uzná,že je to vhodné,tak Ťa kontaktujú. Robia to však,tak,že zavolajú z CLIR-ka. Vtedy ponúknu zľavu na Áno L 40% a dostaneš tento paušál za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Je tu možnosť získať zľavu -20% na paušály Áno. Platí to to,len pre starích zákazníkov. Moja rada je napísať na Telekom chat na Facebooku,alebo zavolať na zákaznícku linku 0800123456 a opýtať sa na výhody.Keď budeš žobrať ,tak dostaneš zľavu na Áno L paušál ( napríklad) zľavu -20 % = 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Bavíme sa čisto,len paušále. Poprosím ľudí,aby nevytvárali duplicitné témy a prečítali staršie príspevky.
 5. Sila balíka je tiež dôležitá. Pokiaľ mu ide,aj o kvalitu siete ( viem o čom píšem) a chce zostať v Telekome,ale zároveň chce platiť menej za Áno paušál ( ľubovoľný). Tak stojí to zato vyžobrať tú zľavu 20%( aj,keď mizernú).
 6. https://zive.aktuality.sk/clanok/145936/telekom-nekonecne-data-aj-v-aprili-bonusovy-kredit-pre-predplatenky/
 7. Zľavu pre starého zákazníka -20% z ceny paušálu.😉
 8. A ty nemáš VOLTE aktívne? Jedna sa o novú aktiváciu na novom čísle?
 9. Zavolať na zákaznícku linku 0800123456,respektíve zájsť osobne do Telekomu.
 10. Ísť ku konkurencii,ale zobrať tú mizernú zľavu 20 %,ktorú vedia poskytnúť starým zákazníkom.
 11. Už sa to tu písalo viackrát. Zľavy 40% pre väčšinu zákazníkov skončili! Zľavu 40% dostane,len málokto. Robia tro tak,že zavolajú z CLIR-ka a ponúkajú napríklad Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu. Túto zľavu dostane,len skutočne málokto.. Starý zákazník po doslovnom žobraní,respektíve prenose čísla ku konkurencii dostane mizernú zľavu 20 % na paušály Áno. Napríklad Áno L paušál štandardná cena je 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu ( bavíme sa,len o paušále). Starý zákazník po zľavu 20% dostane Áno L za 24 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Pokiaľ zoberie dotovaný mobil,tak dá akontáciu za zariadenie a samozrejme mesačná splátka k paušálu navyše.
 12. Zľava 20% na paušál Áno L ( napríklad) sa dá vybaviť pre starého zákazníka.👍 Je síce mizerná,ale je to zľava,aka-taká.
 13. Urob prenos čísla ku konkurencii.Oni potom zareagujú.👍.Dajú Ti mizernú zľavu 20 % na Áno paušál. Zabudni na zlavu 40%. No zľavu Ti vedia dať 20%.
 14. Keď budeš žobrať ,tak Ti dajú tú mizernú zľavu 20%( Túto dávajú,len starím zákazníkom) ľubovoľný paušál Áno. Napríklad,aj Áno Dáta. Štandardná cenu je 20€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov.Po tej " úžasnej zľave 20%". Zaplatíš sa Áno Dáta M 16€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu,ak chceš nový mobil,tak dáš akontáciu a samozrejme splátka k paušálu za smartfón.
 15. To radšej mohli dať 100GB / na 10 mesiacov. To by bolo rozumnejšie.