Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  519
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

150 Výborné

O Juraj0506

 • Hodnosť:
  Macher
 • Narodeniny: 05.06.1978

Nedávni návštevníci profilu

4 236 zobrazení profilu
 1. Len,či tie zľavy sú,aj pri nových T-paušáloch. Toto by som rád vedel.
 2. Možno dostaneš,aj zľavu -20 %, ktorú dávali donedávna na Áno L paušál. Neviem,ako je to teraz pri nových T-paušáloch. Skrátka je to z roka na rok horšie. Skús a uvidíš čo Ti ponúknu.Je pravda,že 3 mesiace pred skončením viazanosti môžeš obnoviť novú viazanosť. Potom napíš čo si vybavil.😉
 3. Hm. Komu chcú tomu dajú zľavu. V minulosti to bolo iné. Dalo sa dohodnúť s retenčným oddelením. Dnes to neplatí. Stáva sa to pomerne často,že Telekom neposkytne zlavu na služby,ani bonitním zákazníkom,ktorí platia,aj viac,ako 100€ za služby. Neviem podľa čoho je tak. Písalo sa o tom,aj na www.mobilmania.sk
 4. Ani nie zlý deň 😀. Len som chcel podotknúť,že,ani platiaci zákazník,ktorý využíva služby niekoľko rokov,aj napriek tomu,že má dobrú platobnú disciplínu nemusí dostať zľavu na paušál. Operátor mu ju nemusí poskytnúť a bude rovnakú sumu platiť,ako nový zákazník bez platobnej histórie.
 5. Platiť 30€ za Áno L s 10GB dátami,ako starý zákazník?! Toto je otras. Niektorí zákazníci platia 18€s DPH,niektorí 24 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov..Ja mám platiť 30€?! Skončí mi viazanosť končím.
 6. Dostal niekto zľavu -20 % po skončení viazanosti na nový T-paušál z viazanosťou 24 mesiacov? Len tak má to zaujíma. Pretože v minulosti keď niekomu končil paušál Happy L,tak mu poskytli zľavu na Áno L -20 % s ceny paušálu,samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Je to,aj tomto prípade,ak skončí viazanosť na Áno L?
 7. Súhlasím,alebo v nasledujúci deň po skončení viazanosti. Tiež tak urobím,lebo nie som spokojný s cenami. Platiť za Áno L 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 a bez telefónu ( ten som nechcel). Niektorí zákazníci majú Áno L za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou,nájdu sa,aj takí čo majú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou. Čo sa sprostý,aby im toľko peňazí platil?! Celé roky im platím kopu peňazí za oba paušály a doslova do písmena zobrať,aby mi dali mizernú zľavu -20%??? Dali mi akurát -20% na jeden Áno L paušál - druhý za plnú sumu. Telekom si neváži starích platiacich zákazníkov,vždy som im platil načas faktúry!!! 👍. Ten prístup je otrasný! Buď dám zľavu všetkým starím zákazníkom rovnakú,alebo nedám žiadnú nikomu. Toto je podľa Telekomu fér?? Nechcem tu vyplakávať, ale nepáči sa mi taký prístup od operátora.😒
 8. V podstate je to možné. Mám dual sim. Teda pri IPhone XS Max je jedná karta e-SIM. Pokial sa situácia nezmení. V Telekome budem mať najlacnejší paušál na hovory a druhú SIM kartu -e SIM poľskú napríklad. Tu t budem využívať na dáta. Kredit si dobijem cez internet a basta. Vseliako sa dá špekulovať.
 9. Alebo pridať sa k niekomu do skupiny Magenta 1. Budeš mať viac dát. Mám Áno L 10GB dát v paušály + 5GB dát v Magente 1.
 10. Na kyslíku ma **piip** nedobudovaná sieť. Kyslík je na trhu od roku 2007 a dodnes využíva národný roaming od Telekomu a Orangeu v 2G sieti (GPRS a EDGE) na miestách,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou. Toto je vec ktorá sa mi na nich nepáči. Je pravda,že majú lepšiu sieť,ako najmladší operátor. Bývalý triopol ma približne rovnaké ceny. Takže veľmi by som nevyhral.
 11. Jedine to pokrytie signálom je jediné plus Telekomu. Mám Áno L pridal som sa do Magenty 1 a mám 15 GB dát a neobmedzené volania a SMS /MMS. Pre mňa nie sú podstatné neobmedzené volania,ale dáta.
 12. V Telekome mám,len paušál nič viac. Skončí mi viazanosť a idem prev. Som spokojný s kvalitou siete. Platiť 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov za Áno L?! To je veľa. Nebral som žiadné zaradenie. Radšej pôjdem k najmladšiemu operátorovi. Žiadnú zľavu mi nechceli poskytnúť. Prisam bohu pôjdem preč od nich.
 13. Píšeš mi z duše. Tak reálne to je tak. Pomaličky,ale isto zdražujú svoje služby.
 14. Úplný súhlas s Tebou. Je to žiaľbohu skutočne tak. To je realita. Veľmi neverím,že sa to zmení. To ťažko.