Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  225
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

36 Výborné

O Juraj0506

 • Hodnosť:
  Profík
 • Narodeniny: 05.06.1978

Nedávni návštevníci profilu

1 895 zobrazení profilu
 1. Platí to,len pri Androidoch. Pri ios je to ťažšie.. www.google.sk zadáš ta skladbu. Napríklad.: UB40 Red wine mp3 free,alebo keď chceš v inom formáte. Zadáš.: UB40 Red wine wav free vyhľadá ti skladby,ktoré sú zadarmo bez poplatku. Toto si priamo stahneš do smartfónu a potom to dáš,ako zvonenie ( platí to,len pre Android).
 2. Oboje je riešenie.👍 V minulosti napríklad,keď som bol v O2 a prechádzal som z O2 Fér( na kredit) na paušál,tak zostatkový kredit mi operátor zohľadnil vo faktúre.. Mne to bolo úplne jedno. Základ,že mi ho vrátili...
 3. Zostatkový kredit bude zohľadnený vo faktúre a bude nižšia,ako by mala byť... Tak by to malo byť...
 4. Ešte rok mám viazanosť v Telekome platím za Happy L 19 €s DPH. Mám 3GB +1GB za odporučenie zákazníka. Dáta stačia,tak akurát... Nieje to veľa,ani tak málo. Keď mi skončí viazanosť,tak budem to riešiť. Nebudem tu robiť reklamu,lebo pár krát mi Telekom zmazal príspevky,že vraj robím reklamu... Určite budem vyjednávať výhodnejšie ceny a primerané dátové balíčky ( hoci bez telefónu),ak mi nedajú,tak prejdem ku konkurencii. Nepotrebujem neobmedzené volania,ale primerané dátové balíčky 4GB ( minimálne) a kľudne,aj viac.
 5. V starších článkov o retenčnej ponuke nájdeš postup,ako vybojovať výhodnejšie ceny cez retenčné oddelenie Telekomu. Treba si prečítať a tak podobne konať... Toľko,asi k téme...
 6. Ináč ja neberiem od operátora iPhone. Raz som zobral iPhone 6s cez Telekom. Krátko pred skončením viazanosti som ho dal na protihodnotu a doplatil som v mobil shope rozdiel a zobral som iPhone 7 plus.Teraz mám paušál cez retenčné oddelenie bez telefónu. Vtedy som získal bonus za prenos čísla do Telekomu 100€+ 50€ zľavu na hardvér. Toto som využil na kúpu iPhonu 6s 👍 . Keď bol iPhone 6s,ešte v záruke,tak som ho predal a doplatil som rozdiel ceny.
 7. Prémiový smartfón sa neoplatí držať dlhšie,ako dva roky. Pretože technologicky starne a stráca na hodnote. Osobne mám iPhone,a každé dva roky iPhone dám na protihodnotu v mobil schope doplatím a zoberiem nový iPhone z vykúpu so zárukou 2 roky. Výmena mobilu za novší sa dá realizovať,aj cez mobil shop. Kľudne,aj každý rok. Doplatiš rozdiel a máš nový. Výkupna cena závisí od stavu,značky atď.
 8. Už veľakrát sa tu písalo,ako postupovať,aby ti dali výhodnejšie podmienky a dáta navyše. Stačí si prečítať staršie príspevky. Je tu toho dosť. Skrátka musíš sa dobíjať sám a vyjednávať výhodnejšie podmienky,alebo prenos čísla ku konkurencii.
 9. Samozrejme,že zostane číslo. Treba ísť do Telekomu a požiadať o výmenu SIM-karty . Dostaneš novú a z nej si vylomiš požadovaný formát.
 10. Podobne,ako Orange a O2. Oni vedia dať výhodnejšie podmienky(ceny) pre starých zákazníkov,ale treba sa doslova do písmena doprosovať im... Sami od seba ti nedajú nič... Skrátka musíš priebojný..👍
 11. Happy paušály sa nedajú,už aktivovať. Mám ho cez retenčné oddelenie Telekomu,ešte mám viazanosť. Tento paušál som bral minulého roku za 19€ samozrejme bez telefónu. Teraz sa dajú aktivovať,len Áno paušály. Žiaľbohu paušály s primeraným množstvom dát začínajú od Áno L ( 30€ s viazanosťou čisto,len paušál )a vyššie + samozrejme splátka za mobil... Hoci bez telefónu 30€ za paušál v dnešnej dobe je veľmi veľa. Jediná výhodná ponuka je Áno cez retenčné oddelenie so zľavou,ale zrejme bez telefónu. Zatiaľ to neriešim,lebo mám viazanosť,ak to bude aktuálne,tak Áno L,alebo vyššie hoci bez telefónu ( nevadí mi viazanosť) ide mi o primeranú cenu. No 30€ platiť za paušál,nech si to nechajú....
 12. Mne by bolo 2GB málo, aktuálne mám Happy L s 3GB dát +1 GB zadarmo navyše za odporučenie zákazníka. Toto mi stačí.Je to v pohode..👍 Veď uvidíš čo ti ponúkne retenčné oddelenie Telekomu,ak nie,tak žiadosť o prenos čísla ku konkurencii. Zvyčajne zareagujú a ponúknu výhodnejšie ceny. Osobne mám viazanosť,tak to neriešim,až,keď mi skončí. Potom budem riešiť nové podmienky za výhodnejšie ceny a primerané dátové balíčky ( aspoň 4GB dát) za max.20€..
 13. V dnešnej dobe,už hovory sú lacné... Operátori ponúkajú neobmedzené volania za výhodné ceny..👍 Problém sú dáta. Traja operátori v nižších paušáloch nevedia ( nechcú) ponúknuť primerané dátové balíčky. Jediná možnosť je vybojovať si výhodnejšie ceny cez retenčné oddelenia. Nájsť v dnešnej dobe primerané množstvo dát k paušálu za primerané ceny je umenie nájsť ( keď hľadáme operátora s veľmi dobrým pokrytím LTE). Tak veľa toho nieje na výber. Treba veľmi pozorne hľadať,aby sme našli niečo a navyše. Zrejme,asi,len Funfón,kde sa dá vyskladať služby podľa potreby.
 14. http://www.fony.sk/clanky/13104-juro-ma-novy-datovy-balicek-500-mb-na-7-dni
 15. Vtedy to tak bolo,že Juro má prístup,len do 2G,3G siete... Možno sa to zmenilo. Zatiaľ najlepšia predplatená karta s použiteľným internetom ( ide o pokrytie signálom) je Funfón. Hoci sa zdá najvýhodnejšia 4-ka ( kvôli pokrytiu tomu tak nieje).