Juraj0506

Člen
 • Počet príspevkov

  408
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

124 Výborné

O Juraj0506

 • Hodnosť:
  Super Profík
 • Narodeniny: 05.06.1978

Nedávni návštevníci profilu

3 016 zobrazení profilu
 1. Možno Ti ponúknu zľavu..
 2. To viem, to nieje žiadná zľava ( akurát 20% z ceny dole). V pondelok bude posledná šanca sa dohodnúť z Telekomom na výhodnejších podmienkách. Na druhý deň budeš,už prenos čísla ku konkurencii.
 3. Je to svinstvo 🐷 🐷 🐷 🐷. Mám od Telekomu dve paušály Happy L. Na jednom mi skončila viazanosť 30.11. Aktuálne vyjednávam výhodnejšie podmienky opakovane mi ponúkli Áno L za 24 € s DPH čo je dosť. V pondelok mi majú volať,ako som sa rozhodol. Zistia,či mi môžu dať nejakú zľavu,ešte väčšiu. Nerád by som od Telekomu odišiel.. Keby mi dali za 20€s DPH (alebo 21€s DPH nech to berie čert to by som mal zľavu 30%).Tak to by som bral.
 4. Neponukli mi nič. Dnes mi prišlo,že akceptujú prenos k inému operátorovi... 😀 Vazeny zakaznik, Vasa ziadost o prenos cisla 0904645264 k inemu operatorovi bola prijata a Vase cislo bude prenesene k pozadovanemu datumu. Zmluva sa ukonci momentom prenosu cisla. Telekom ma do tohto momentu nadalej pravo fakturovat Vam poskytnute sluzby. Dakujeme za vyuzivanie nasich sluzieb. Telekom
 5. Od včera ide prenos ku konkurencii. Dnes sa neozvali,ak sa neozvú zajtra tak,už určite sa neozvú vôbec. Čoskoro totiž budem u konkurencii. Veľmi tomu neverím,že sa,ešte ozvú z retenčného oddelenia Telekomu.
 6. To chceš k tomu,aj smartfón na paušál? V minulosti,keď som chcel pred vyše 4 rokmi iPhone 6s 64GB na paušál. Tak tiež ma preverovali. Napokon mi no dali. Po dvoch rokoch som nechcel nový iPhone.Ten som si totiž kúpil v hotovosti mimo Telekomu ( vtedy iPhone 7 Plus 256GB). Chcel som však nižšie ceny za služby Telekom Happy L som mal za 19€ s DPH samozrejme bez telefónu..😀 Ten som nechcel. Pred nedávnom mi skončila viazanosť na Happy L ( retenčná ponuka). Chcel som výhodnejšie ceny za Áno L,ale nechcel som nový smartfón ( predal som iPhone 7 Plus 256GB a získané peniaze som použil na nákup iPhone XS Max 256GB,samozrejme,že plus môj doplatok) Chcel som od Telekomu Áno L za výhodnejšie ceny. Telekom mi nevyhovel... Nechce za žiadnú cenu mi dať výhodnejšie ceny za Áno L... Tak som dal žiadosť o prenos čísla ku ( meno operátora nemôžem povedať,kvôli reklame). Tak čakám,či sa retenčné oddelenie Telekomu ozve ( veľmi pochybujem,že sa ozvú). Keď nie tak budem u konkurencie,ktorá má podobnú kvalitu siete,ako Telekom a to bez viazanosti.
 7. Happy L som mal. Len včera išiel prenos čísla. Snáď sa mi dnes ozve retenčné,alebo zajtra. Keď nie tak budem inde. Nechám sa prekvapiť..😀
 8. Človek chce,len výhodnejšie ceny za služby. Pretože normálne dátové balíčky začínajú,až od programu Áno L a ten paušál za štandardnú cenu je drahy . 30 € s DPH za paušál s 10GB dát je v dnešnej dobe skutočne veľa.Nie každý,kto chce dáta co väčšinou objeme je ochotný toľko platiť.
 9. Určite dám vedieť,ako to dopadne. Alternatívnu mám..😀 Akurát nemôžem napísať kvôli reklame..😀
 10. 2GB dát v dnešnej dobe je totálne málo..
 11. Toto isté. 30.11. mi skončila viazanosť. Myslel som si,že mu ponúknu Áno L ( minimálne) za nejakých max 20€ s DPH. Nešlo mi o nový smartfón. Chcel som,len výhodnejšie ceny za služby. V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla ku. Možno sa,ešte ozvú z retenčného oddelenia ( hoci o tom veľmi silno pochybujem). Tak som zvolil zmenu operátora.
 12. Ja som to poriešil alternatívnou ponukou..
 13. Keby som bol admin. Informácie z Telekom fóra by som podal nadriadeným,čo vlastne chcú zákazníci od Telekomu a,aké paušály ľudia reálne chcú,ale o aké služby je záujem a čo sa nepáči zákazníkom Telekomu.
 14. Pokiaľ sa skutočne nedá dohodnúť. Tak treba odísť ku konkurencii. V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla.
 15. V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla ku konkurencii. Možno sa ozve Telekom... Pokiaľ sa neozvú budem u konkurencie..