ryszard

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O ryszard

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. ....čím začať ..už druhý rok je s nami doma robotický vysávač ..super , ale stále mudruje vysypať zásobník , idem sa dobiť , ..atd. V druhom prípade máme automat DeLonghi ...problém je s doplňovaním kávy , pretože stúpla spotreba kávy ..samozrejme spokojnosť zo všetkým.
 2. iba správcom fóra..????...to je málo...lepšie majiteľom Telekomu..Viac si vážiť dlhodobých a verných zákazníkov a ponúkať im výhodnejšie ponuky.
 3. Moc sami páči,ako každý , hlavne mladí ľudia tu píšu , ako triedia odpad , vysádzajú kríky , stromky....popravde som nikdy nevidel niečo také. Takže im ide iba o výhru.... Pokiaľ ide o nás , tak triedenie odpadu - plasty...to je dosť doležité...
 4. Tento rok s manželkou na Krétu
 5. Pokiaľ ide o mňa,vždy potešia akcie ,ktorých popravde moc nieje.Ako dlhoročný zákazník by si každý zaslúžil viacej možností,aby nedochádzalo k odchodu ku konkurencii.Nielen pre nových,ale hlavne udržať si stávajúcich klientov.Pre mňa sú ideálne info prostredníctvom mailu,kde by bol odkaz na fórum.Fórum je super v prípade riešenia problémov .
 6. Telefón za zvýhodnenú cenu
 7. 1. Robert Redford 2. Park City, Utah 3. Rectify 4