cybercop

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O cybercop

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Určite nie, na žiadnu zoznamku. Ten mobil používam ako bytový telefón, takže sa tam len prijímajú hovory. Tá SMS prišla sama od seba. Tiež som si zisťoval o tom čísle na https://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/6672. Viacej ľudí tam písalo, že im SMS prišla sama od seba, ani netušili prečo im boli strhnuté peniaze. Takéto čísla(audiotexové) by mali biť hneď blokované a kto by chcel, tak by mu audiotexové čísla odblokovali, ale na vlastné riziko.
 2. Na výpise mám stiahnuté 6€ z čísla 6672, aj keď som nič neposielal nikde neodpisoval ani nevolal! Ako je možné, že mi niekto svojvoľne napíše SMS spoplatnenú sumou 6€ a Telekom mi to automaticky stiahne? Už som to našťastie stopol. Ako si dokážem zablokovať audiotextové čísla, aby mi nemohli volať ani písať SMS?
 3. Ešte by som chcel dodať, že Telekom nebol schopný na mojej linke zriadiť Optiku, lebo vraj nemám optické pripojenie. Iný operátor to vyriešil behom 2 týždňov a zatiaľ max. spokojný.
 4. Dobrý deň, presne Váš prípad sa stal aj mne, len ja som mal Magio Internet XL a dali mi to na Magio internet L, lebo sa mi nedá zriadiť väčšia rýchlosť, ale predtým som 2 roky platil Magio Internet XL.
 5. Na obrazovke sa mi spravili tmavé pásiky ako na starom televízore. Keď ho dám do opravy, to budem mesiac bez mobilu? Telefon nestál tak málo, ale mesiac bez neho...