Miloss3

Člen
  • Počet príspevkov

    5
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Miloss3

  1. Zdravím mam otázku či je možne mat v jednom dome s jednou adsl prípojkou 2x internet každý cez svoj router a samostatne platený .Chcel by som sa dozvedieť ak je to možné a či potrebujem nejakú rozdvojku na tu sieť od adsl pripojky k routrom pripadne switch a či by to ta sieť cez jednu adsl pripojku vlastne utiahla keďže v mojej lokalite sú obmedzene dostupnosti internetov do max rýchlosti zhruba 8mbit/1mbit orange a moj magio internet L od Telekomu mi beží nejakých 5mbit/0.8mbit.Ide mi hlavne o to aby tam nebol packet loss alebo jeden neovplyvňoval druhy.Dôvodom je to že v dome mame veľa spoločných zariadení +2x pc pripojených na jeden router a internet často nestíha tak by som si chcel dat 2x magio internet L pretože rýchlejši asi nie je v mojej lokalite dostupný jeden na zariadenia a jeden pre seba na comp.
  2. No asi to budem musieť vyriešiť jedine touto cestou ...v mojej lokalite som skutočne našiel poskytovateľa internetu cez wifi len si budem musieť ešte zistiť pokrytie v mojom okolí .Každopádne vďaka za pomoc.
  3. Zdravím ako vernému zákazníkovi mi skončila druhá 2 ročná viazanosť magio internetu L platil som 13,99 mesačne.Problém je v tom že som o tom nevedel a teraz mi prišla mesiac po skončení viazanosti faktúra za 7. mesiac takmer 30 € a ešte lepšie na tom je že je v nej napísaný nejaký Magio internet Turbo 2 Solo a 29,32 € cena.Na skončenie viazanosti som pozabudol a nebol som o tom ani informovaný zo strany telekomu o zmene internetu/cene...navyše cely ten čas po skončení viazanosti mi išiel internet starou rýchlostnou inak by som si zmenu rýchlosti všimol a teda ihneď vedel že sa niečo deje...Takže sa pýtam musím zaplatiť za novy internetový balík o ktorom som nebol zo strany telekomu vôbec informovaný a cely čas po skončení viazanosti mi išiel a ide internet starou rýchlosťou ako starý internetový balík?
  4. Asi 2 mesiace som platil tu zvýšenu cenu a vo faktúre bol k tomu vždy napísany turbo2 solo.Nejako som to neriešil nevolal tam ani som tam osobne nebol pretože ta faktura nebola na moje meno tak sa mi nechcelo s tým naťahovať .Po dvoch mesiacoch mi vo faktúre prišiel preplatok a vo faktúre už bol písany môj starý magio internet L a stara cena takže niekto šikovný to vyriešil za čo ďakujem...