Miloss3

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Miloss3

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. No asi to budem musieť vyriešiť jedine touto cestou ...v mojej lokalite som skutočne našiel poskytovateľa internetu cez wifi len si budem musieť ešte zistiť pokrytie v mojom okolí .Každopádne vďaka za pomoc.
 2. Zdravím mam otázku či je možne mat v jednom dome s jednou adsl prípojkou 2x internet každý cez svoj router a samostatne platený .Chcel by som sa dozvedieť ak je to možné a či potrebujem nejakú rozdvojku na tu sieť od adsl pripojky k routrom pripadne switch a či by to ta sieť cez jednu adsl pripojku vlastne utiahla keďže v mojej lokalite sú obmedzene dostupnosti internetov do max rýchlosti zhruba 8mbit/1mbit orange a moj magio internet L od Telekomu mi beží nejakých 5mbit/0.8mbit.Ide mi hlavne o to aby tam nebol packet loss alebo jeden neovplyvňoval druhy.Dôvodom je to že v dome mame veľa spoločných zariadení +2x pc pripojených na jeden router a internet často nestíha tak by som si chcel dat 2x magio internet L pretože rýchlejši asi nie je v mojej lokalite dostupný jeden na zariadenia a jeden pre seba na comp.
 3. Asi 2 mesiace som platil tu zvýšenu cenu a vo faktúre bol k tomu vždy napísany turbo2 solo.Nejako som to neriešil nevolal tam ani som tam osobne nebol pretože ta faktura nebola na moje meno tak sa mi nechcelo s tým naťahovať .Po dvoch mesiacoch mi vo faktúre prišiel preplatok a vo faktúre už bol písany môj starý magio internet L a stara cena takže niekto šikovný to vyriešil za čo ďakujem...
 4. Zdravím ako vernému zákazníkovi mi skončila druhá 2 ročná viazanosť magio internetu L platil som 13,99 mesačne.Problém je v tom že som o tom nevedel a teraz mi prišla mesiac po skončení viazanosti faktúra za 7. mesiac takmer 30 € a ešte lepšie na tom je že je v nej napísaný nejaký Magio internet Turbo 2 Solo a 29,32 € cena.Na skončenie viazanosti som pozabudol a nebol som o tom ani informovaný zo strany telekomu o zmene internetu/cene...navyše cely ten čas po skončení viazanosti mi išiel internet starou rýchlostnou inak by som si zmenu rýchlosti všimol a teda ihneď vedel že sa niečo deje...Takže sa pýtam musím zaplatiť za novy internetový balík o ktorom som nebol zo strany telekomu vôbec informovaný a cely čas po skončení viazanosti mi išiel a ide internet starou rýchlosťou ako starý internetový balík?