robe

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O robe

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Existujú aplikácie na monitorovanie siete, ale nie všetky zobrazujú aj frekvencie.
 2. Je vyplnené APN (miesto prístupu)? Má byť: internet
 3. Niečo podobné riešili tu: https://forum.telekom.sk/topic/21378-nedostatok-kreditu-nevyplatena-faktura/
 4. Na nemenovanej stránke merania IQ majú napísané toto: Poslaním textu RRR na 6678 a/alebo použitím služby uznávate a potvrdzujete, že ste si prečítali podmienky, máte viac ako 18 rokov, ste autorizovaný držiteľ účtu na mobilný telefón a /alebo máte súhlas platcu účtu za mobilný telefón na používanie tejto služby Kedykoľvek môžete zadarmo zrušiť svoje predplatné zaslaním SMS s textom RRR STOP na 6678 Možno to pomôže. ?
 5. Dá sa to overiť aj na bezplatnej easy linke 12350 - samoobslužná hlasová služba
 6. Na Slovensku to takto funguje aj u iných operátorov. Známy sa vrátil do Anglicka po 2 rokoch a fungovala mu karta aj kredit mu ostal. Iný kraj ...
 7. Citát: Poznámka: Permanentka je 30-dňová služba na obrázky a zvonenia. Zákazník si ju aktivuje úvodným stiahnutim niektorej služby z kategórie obrázky a zvonenia z ponuky t-zones alebo po uplynutí mesiaca je automaticky predĺžená o ďalší mesiac. Bezplatná deaktivácia zaslaním SMS s textom STOP PE na 321. Viac informácií na www.t-mobile.sk a na wap.t-zones.sk Poznámka: Java Klub 60 je 30-dňová služba pre Java hry. Zákazník si ju aktivuje úvodným stiahnutím Java hry z ponuky na t-zones. Po uplynutí 30 dní je automaticky predĺžená o ďalších 30 dní. Bezplatná deaktivácia zaslaním SMS s textom STOP KLUB na 321. Podrobné informácie na www.t-mobile.sk a na wap.t-zones.sk Cena je uvedená v Sk (€) s DPH. Stiahnutie konkrétnej Java hry sa spoplatňuje cez prijatú SMS správu. Samotné wapovanie sa spoplatňuje podľa platného Cenníka Easy. Podrobné informácie o jednotlivých hrách sú uvedené vždy pri konkrétnej hre.
 8. Ďakujem za zverejnenie nového kódu. To, že existuje nominálny a bonusový kredit som náhodou zistil cez Môj Telekom. Tieto informácie by sa mohli zobrazovať aj cez *111#. Myslím, že by to pomohlo mnoho ďalším ľuďom, ktorí ani netušia, čo je to Môj Telekom a toto fórum.