brnakovad

Člen
  • Počet príspevkov

    12
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a brnakovad


  1. Robím všetko, čo tu písali ostatní, okrem toho si vyrábam prací gel, používam pracie orechy, miesto aviváže ocot a pripojila som domovú čističku odpadových vôd. Nepoužívam spreje ani šľahačku  v spreji. Posýpam zľadovatený dvor pilinami alebo ihličím, ktoré napadá zo smrekov na mojom dvore. Polievam len dažďovou vodou a postreky nahrádzam výluhmi zo žihľavy, kostného alebo žlčoveho mydla ,feferónok a pod. 


  2. ahoj,.. mám internet " L " od telekomu, / píšem to preto, lebo neviem presne rýchlosť/ a používam mágio go box pripojený iba wifinou,, funguje to úplne v pohode,, signál wifi je vysielaný repeatrom a bežne počas televízneho vysielania ešte traja surfujeme na tabletoch a mobiloch,obraz neseká ani nezamŕza. Som s tým s pokkojná, Dokonca som ten box mala pripojený aj z wifiny z  mobilu pri nekonečných dátach a normálne to bežalo.


  3. Ja mám o T-comu mágio internet, 2 x mágio televíziu aj mágio TV GO box, a som veľmi spokojná,,, ak máš problém , volaj na poruchovú linku , 0800 123 777  mám s nimi dobré skúsenosti, poradia, pomerajú , poprípade vymenia zadarmo routher,, , mám VDSL internet , optika k nám nejde, ,, myslím, že aj u Teba sa to dá do poriadku, len musíš žiadať nápravu u nich, 


  4. Zdravim,,,,ak som ja zakladajuci člen magenty, mám menej poplatkov na faktúrach? A aké výhody z toho majú členovia ktorých prizvem , ale  oni si svoje faktúry si platia sami? Uvidia aj oni na faktúre nejakú zľavu? Alebo v čom je výhoda?


  5. Dobrý deň,, chcem sa opýtať , akoby som mohla urobiť v domácnosti toto,, mám 2 mágio boxy , pripojené na dva TV, ale chcem pripojiť tretiu TV, ktorá sa už nedá káblom. Skúsil už niekto ďalšiu TV pripojiť cez mágio Go ? Dá sa to nastaviť , keď TV má internet, je to vlastne akoby mobilné zariadenie , len väčšie?,,  Ako v tomto prípade funguje ovládanie prepínania programov, keď nie je mágio box? a koľko zariadení by sa takto dalo ešte pripojiť,? /mobil, tablet, notebook?/