huaweip8

Člen
 • Počet príspevkov

  13
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O huaweip8

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Počuj Expert, mohol by si nám láskavo zistiť kedy budú dostupné alebo si stále budeš krútiť svoje ?
 2. Ja som s aktualizáciou spokojný.. huawei p8, akurát by ma zaujímalo či vám zostalo rýchle prepínanie medzi aplikáciami podržaním štvorčeka? Lebo mne iba zavibruje a nič neurobí.
 3. Ja na P8 ešte nemám, očividne som nebol v tej tisícke.Podstatné ale je, že to spustili..pekný deň prajem
 4. Ďakujem pekne za odpoveď, už som ani nedúfal. Prečo vlastne trvá tak dlho tento proces ? Neuvedomuje si telekom že pri častokrát premrštenej cene smartphonu s takmer nulovou podporou od nich čoskoro nikto žiadne zariadenie nekúpi ?
 5. Neviem či treba založiť ďalšiu tému aby nám bolo odpovedané.. HUAWEI P8 aktualizácia ?
 6. tu sa už asi odpovede nedočkáš...
 7. Veď práve a predpokladám že teraz znova nastane ticho.............. téma p8 lite update je VEDĽA!
 8. a čo P8 ? nie LITE
 9. Takže stále nič ? Ten update je vonku už niekoľko mesiacov a telekom sa ani neobťažuje nás informovať. Posledný krát som si bral od nich zariadenie.. ďakujeme
 10. V poriadku. Vieš sa nám k tomu teda vyjadriť, nakoľko si tu niekoľkokrát písal že update schvaľuje Huawei?
 11. Zaujímavé že môj koment zmizol. Takže opakujem toto je odpoveď z Huawei Dobrý den, bohužel tuto informaci nemáme. Záleží už na operátorovi, kdy modifikovanou verzi aktualizace uvolní. Děkujemem za pochopení. S pozdravem Zákaznická podpora Huawei
 12. a ešte sa tu aj mažú komentáre...?
 13. Chlapci, mam dojem ze cakame marne a mily Matey nas len taha za nos a radsej uz ani neodpisuje. Z Huawei mi na moju otazku kedy bude update ked ho telekom schvalil/ako tu matey sam pisal/ napisali toto: " Dobrý den, bohužel tuto informaci nemáme. Záleží už na operátorovi, kdy modifikovanou verzi aktualizace uvolní. Děkujemem za pochopení. S pozdravem Zákaznická podpora Huawei "