filipsvk01

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O filipsvk01

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Nemám žiadnu otázku. Chcem len upozorniť že ubehol už skoro mesiac od vášho updatu firmwareu čo pokazil celé skrinky a nič. Nič sa nezmenilo. Nový update v nedohľadne. Nielenže sa pri nahrávaní uzamkne 99%. Nahrávky sa nahrajú iba s 50% úspešnosťou. V polovici prípadov sa nahrávka akokeby poškodí na 1 minútu, no 6 GB to na disku ajtak zaberie. Po novom sa taktiež na kanáli stráca zvuk v prípade, keď si človek program napr. na 10 minút pauzne. ROBTE S TÝM UŽ NIEČO.
 2. Volal som nakoniec na technickú podporu a tam mi povedali že skrinka by mala byť schopná nahrávať a sledovať hocičo a vedia o čo ide, že s tým ľudia majú problém a čo mi ostáva urobiť je akurát to že počkať na ďalší update firmwareu, ktorý nevedia kedy príde. Ak je to fakt všetko v tom firmwarei tak je potom celkom smutné že nám museli vymeniť starý box za tento nový, ktorý je navyše o dosť neprehľadnejší atď. ... Takže čakáme.
 3. Ešte by som doplnil, že doteraz sme mali tento box : https://www.zive.sk/clanok/43794/test-magio-sat-kvalitne-a-ticho-no-pomalsie/ Presný názov síce neviem, no v recenzii sa spomína Model 5800SX Síce už po rokoch často zamŕzal ale nahrávanie išlo absolútne v pohode. (Pri nahrávaní sme mohli sledovať hocktorý kanál). Všetko bolo fajn až do posledného týždňa keď sa asi vďaka novému firmwaru niečo pokazilo a skoro stále vypisovalo že ANT 1 nemá signál, aj keď kanál išiel. Kazili sa vďaka tomu asi aj nahrávky (nahralo, no nešlo ich prehrať - bol pri nich červený krúžok a výkričník) vypadávalo EPG a pod. a tak nám ho vymenili za tento..
 4. Vďaka za odpoveď, problém je však v tom, že my máme práve tú skrinku ktorú odporúčaš.
 5. Zavolám, veď na podporu voláme už vlastne celý týždeň.. Viete mi však potvrdiť že takéto problémy by nemali byť v poriadku a v prípade, ak by fungovalo všetko ako má by mal byť človek na tomto magio boxe schopný pri nahrávaní pozerať hocijaký kanál bez toho aby mu vypisovalo že počas nahrávania príjem niektorých kanálov nie je možný, prepínalo mu samovoľne kanál a pod. ?
 6. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať čo sa to deje s našim magio boxom.. Posledné roky sme mali ešte starší box ( s takouto grafikou ) a nahrávanie išlo viacmenej vždy v pohode. Tento týždeň nám však po problémoch s boxom starý zobrali a vymenili za iný s grafikou aká je v tomto návode http://docplayer.cz/39313584-Magio-sat-magio-sat-uzivatelska-prirucka-pre-sluzbu-kaon-magio-box-pvr-ready.html Problémom je že nahrávanie od začiatku blbne. Často program ani nenahrá (nahrá sa 1 minúta) a dnes keď sme dokonca chceli dať nahrať program na Dome a pozerali Jednotku, pred nahrávaním nás upozornilo že nahrávanie čoskoro začne, preplo automaticky na Domu a odmietalo prepnuť. Teraz momentálne keď som chcel dať nahrať program na Prima COOL a medzitým pozeral inú nahrávku tak som nahrávku vypol, Prima COOL nefunguje (vidieť len čierny obraz, evidentne sa nič nenahráva) a pokiaľ chcem prepnúť vybehuje správa Počas nahrávania príjem niektorých kanálov príjem nie je možný a nechá ma prepnúť len na Prima MAX, ešte jeden kanál a nefungujúcu Primu COOL. Navyše keď sa program akože teraz nahral tak nefunguje opäť vôbec nič a jediné čo mi ostáva je obnoviť továrenské nastavenia. Včera sme si tak isto chceli zapauzovať program na Markíze a o 50 minút ho spustiť, no keď sme ho spustili odpauzovanie išlo asi 30 sekúnd a potom automaticky preskočilo na koniec programu o 50 minút. Je toto normálne ?!
 7. Vďaka za odpovede, zavolal som na podporu, chceli odo mňa kód adresáta a ešte dnes k nám prišiel technik a vyriešil to.
 8. Zavolal by som ale ak si dobre pamätám tak budú po mne chcieť aj nejaké naše špecifické heslo k účtu, nie? A ja ten papier s heslom neviem už bohužiaľ dlhšie nájsť.
 9. Dobrý deň, máte asi posledné 3-4 dni niečo s internetom? Tento internet používame už dlhé roky a vždy bola rýchlosť sťahovania aspoň 5 mb/s (za čo aj platíme) čo je asi okolo 550 kbps. Posledné dni však internet hapruje a nedokáže sa dostať ani na polovicu svojej doterajšej rýchlosti. Prikladám aj výsledok speedtestu Žijeme v Belži (Košice-okolie)