frenky555

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O frenky555

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. v tesco bude akcia na velku noc alebo si pomôzes sam, budes potrebovat router ktory podporuje 6to4 Tunnel ja mam VDSL modem v bridge mode a k nemu mikrotik na tunnelbroker.net si nechas priradit rozsah IPv6 nastavis si v zariadeni IPv6 rozsah pre domacu siet ak nemas pevnu IPv4 adresu budes si musiet nastavit DDNS pre tunnelbroker
 2. cesi planuju pre tuto technologiu rozvodne ustredne na stlpoch, kazdych 300m a to uz je iny masaker
 3. To je presne pre mňa, som 550m od ustredne a ani za ježiška mi nedaju 80/8 alebo rekukovaných 50/5
 4. Dobrý večer, čo je v pláne ako nástupca vdsl2? V ČR nasadzujú VDSL2 annex Q, chystá sa aj na Slovensku v najbližších dvoch rokoch nasadenie tejto technológie? Chystám sa kupovať nový modem pre xdsl, preto ma zaujíma či mám dôvod kúpiť zariadenie s podporou tohto štandardu.
 5. Žiadal som, bolo mi povedané, že na mojej adrese, podľa mapy dostupnosti, nieje možne zriadiť pripojenie
 6. moja linka v číslach Downstream Upstream Line Coding(Trellis): On On SNR Margin (dB): 15.9 19.9 Total Attenuation (dB): 17.8 21.7 Output Power (dBm): 12.9 1.8 Attainable Rate (Mbps): 63.352 27.142 Nemôžem im zavolať, lebo nie som zákazník telekomu priamo, idem cez ich subdodávateľa. Tiež technik ktorý mi bol zriaďovať linku nevidel problém s redukovaným profilom na 50/5. Ale pokiaľ nieje moja adresa dostupná v zozname, nemôže môj poskytovateľ požiadať o navýšenie rýchlosti.
 7. Dobrý deň, prečo je v obci dostupných maximálne 30/3Mbit a to aj vrátane adries ktoré sú v dosahu najvyššej rýchlosti? https://www.telekom.sk/fix/objednavka/-/scenario/e-shop/chytry-balik ukazuje 30/3 https://www.telekom.sk/dostupnost/nove-lokality ukazuje 80/8
 8. ale ano fup radi uplatnuju, za poslednych 6 rokov som si vyskusal fup na adsl od telekomu, presiel som k orange tam fup nebolo, vydrzalo im to tri roky, teraz Vas stopnu ihned. najvecsia blbost na svete je dat FUP bez moznosti dokupenia dat a znizenie rychlosti na zopar kbps...vyriesil som to vzdy prechodom k inemu operatorovi. teraz mam vdsl za 14,90€ 30/3Mbit, bez fup davam 600-700gb mesacne, 300gb spapa iba netflix. Momentalne su dvaja poskytovatelia dsl pripojenia bez fup, kto hlada ten najde.