mmilka

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O mmilka

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. rada by som popísala moje parametre no neviem čo presne treba. chce to tabulku . napr. FUP:.....ADSL:.....a pod. aby ste mohli pomocť.
 2. neviem čo je FUP
 3. optika
 4. poprosím Telekom aby riešil zmenu ,ktorá nastala tým ,že zmizli programy NOVA. Ostalo len cca 50 kanálov , 3 -žánre a čo? Bolo by vhodné ak by stavajúce SD programy ktoré mám boli i v HD . dnes by to malo byť už samozrejmosťou a nie nástrojom obohatenia sa. Dakujem.
 5. jasne stahovanie je jedna vec ale odosielanie druhá ,či nie ?
 6. toto je tá správna odpoved filipec12. i ked je to rozporuplné z dovodu ,že platíš za službu bez obmedzenia a ono to v skutku tak nieje. Politika tohoto typu je velmi ......
 7. markíza ? joj ? stupido
 8. ono neviem či na začiatku mesiaca to nejde ako má a nasledne po vyčerpaní neakého objemu je to zadrhnuté. mám pocit že som si to všimla nie je to však isté.čo sa týka vašich rád vdaka ale sú nedostatočné. bez urážky-tieto staré triky síce fungujú pri procese laikov, ale odbornosť treba hladať asi inde. prešla som už snad všetko jednoducho nedokážem pochopiť čím to bolo sposobené že teda upload som mala v priemere sveta a dnes nemám ani priemer slovenska
 9. reštart splnený žiadna zmena skúsim podporu vdaka.
 10. pred troma dnami bola rychlost 3x vyššia ako dnes v čom je problém? upload samozrejme.
 11. tento doplnok som už inštalovala trikrát ,skúšam rôzne iné prehliadače ,no márne . čítam tu na fore ,že win 10 a Magio go nie su kamoši . Bolo by dobré ,keby tu pomohli s Telekomu . I ked si myslím ,že by mohli byť pružnejší a reagovať na súčasnú situaciu rôznych browsers a nie sa držať už len Modzilli.
 12. ani jeden prehliadač nespúšťa telku ,napriek tomu ,že to skúšam na oboch odporúčaných browsers. Používam Win 10 Redstone . pomôžte prosím .