matus181

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O matus181

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či štandardne poskytujete nekvalitné služby, alebo je to wifi routrom? Platím nemalé peniaze za internet a televíziu, ale to čo v poslednom čase predvádzate ma presviedča čoraz viac, aby som od uplynutia viazanosti prešiel k inému poskytovateľovi. Nehnevajte sa, ale poskytnutie internetu je katastrofálne- predplatená služba HBO Go cez internet sa nedá pozerať z dôvodu pomalého pripojenia, kde rovnaká služba HBO GO bola na inej adrese, pri rovnakom poskytnutí služby kvalitná a bezproblémová. Ale po presťahovaní katastrofa. Tak isto YOUTUBE platforma. Tak isto pokrytie internetu v dvojizbovom byte- KATASTROFA! Opäť prízvukujem, že pri rovnakej službe na inej adrese bol internet bezproblémový a pokrytie internetu mám lepšie pri prenosnom internete a zariadení HUAWEI, ktoré pokryje viac ako váš wifi router. Pri kontaktovaní vašej služby mi bolo odporúčané reštartovať zariadenie a ak ani to nepomôže, tak výjazd za 20 eur?? Robíte si srandu asi z dlhoročných zákazníkov. Čo s tým akože mám spraviť? Prosím o vyjadrenie vzhľadom na to, že kvalita vaších služieb dosť zaostáva, kedže ani na druhý dotaz neviete reagovať ani po týždni?!
 2. Volania a SMS v skupine Magenta zdarma.
 3. Volania, SMS a MMS v rámci skupiny Magenta 1 zadarmo.
 4. Heh, pracujem v banke (kde o klientov bojujeme) a ako pozerám, tak telekomunikačnému operátorovi nehovorí nič záchrana klienta... Taktiež som rozhodnutý ísť ku konkurencii...
 5. Ahojte, po skončení viazanosti prejdem priamo na Easy kartu? Pretože ako vidím, tiež po dlhých rokoch mi bola ponúknutá smiešna zľava (a nie som jediný ako tak čítam), pani na linke mi vedela ponúknuť len 2 eurá zľavu z aktuálneho paušálu a keby som chcel pokračovať v aktuálnom paušále, stojí o čosi viac... Zaujíma ma to, ako to je po skončení, pretože taktiež uvažujem o konkurencii, ktorá aj viac komunikuje so zákazníkom. Mal som modrého operátora na fér faktúru a bol som spokojný, takže po ukončení paušálu si budem môcť preniesť číslo priamo u konkurenta ak tomu dobre rozumiem bez kontaktu v Telekome?