Ondrej

Člen
 • Počet príspevkov

  40
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

5 Neutrálna

O Ondrej

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Pridávam ešte info, ako to má nastavené Telekom v Nemecku. https://www.telekom.de/magenta-tv Auf allen Geräten verfügbar Auf der Couch vor dem Fernseher. Via Laptop im Garten. Mit dem Smartphone in der Bahn. Oder auf dem Tablet im Flugzeug. MagentaTV ist immer dabei und läuft auf bis zu drei Geräten parallel. Preklad do slovenčiny: Dostupné na všetkých zariadeniach Na gauči pred televíziou. Cez notebook v záhrade. So smartfónom vo vlaku. Alebo na tablete v lietadle. MagentaTV je vždy k dispozícii a beží až na troch zariadeniach paralelne. Takže stále lepšie ako Telekom na Slovensku.
 2. Nechápem, prečo v ČR to T-Mobile môže mať pre 4 zariadenia a u nás to Telekom musí obmedziť na 1 zariadenie. Citujem zo stránky https://www.t-mobile.cz/digitalni-televize Sledujte až na 6 zařízeních T-Mobile TV můžete sledovat na dvou set-top boxech a dalších čtyřech zařízeních (tabletu, telefonu, notebooku nebo smart TV). Díky aplikaci T-Mobile TV GO, kterou získáte k T-Mobile TV tarifu zdarma, můžete sledovat kdykoli online. Som za to, aby to Telekom vrátil na pôvodný stav, podobne ako to majú v ČR.
 3. Tu je asi dôvod, prečo Telekom nepridal JOJ Šport. Článok "JOJka chce, aby operátori nešírili ČT Sport. Poslala im výzvy na vypnutie". https://zive.aktuality.sk/clanok/km0z4mn/jojka-chce-aby-operatori-nesirili-ct-sport-poslala-im-vyzvy-na-vypnutie/ Tak si rozmyslite, či chcete mať kvalitný ČT Šport alebo JOJ Šport.
 4. Pridávam sa k výzvam vyššie aby sa Telekom nedal vydierať ohľadom ČT Šport. Radšej budem mať ČT Šport ako JOJ Šport. Pridávam link na článok "JOJka chce, aby operátori nešírili ČT Sport. Poslala im výzvy na vypnutie". https://zive.aktuality.sk/clanok/km0z4mn/jojka-chce-aby-operatori-nesirili-ct-sport-poslala-im-vyzvy-na-vypnutie/ Nabudúce sa JOJke čo prisnije? Je to trápne.
 5. Zrkadlenie všeobecnej zákazníckej preferencie? To by ma zaujímalo, čo má napríklad ORF1 spoločné so spravodajskými televíziami? Kvôli tomu je to spravodajská televízia, že tam večer chodí Zeit im Bild? To môžete rovno aj RTVS 1 zaradiť do spravodajského balíčka, lebo tam večer chodia Správy.
 6. Už sa našiel aj zákazník, ktorý Magio Go k službám pevnej siete využíval na Smart TV a po predĺžení viazanosti mu to na Smart TV prestalo ísť?
 7. Pozitívne je, že vďaka moderným technológiám je v súčasnosti možné pracovať aj z domu.
 8. Pripájam sa, aj mne sa to už stalo.
 9. Veď si pozri na routri aký máš nastavený profil linky a podľa toho reklamuj. Pri využívaní aj Magio TV musí byť profil vždy nastavený s rezervou vyššie aby TV neovplyvňovala rýchlosť, ktorú máš na svojom programe dosahovať.
 10. Pripájam ďalší problém Magio Go v prehliadači, ktorý evidujem posledný týždeň, resp. 2: Pri sledovaní programu z archívu po pár minútach program sekne a ďalej nejde, ani po preskočení dopredu. Pri opätovnom spustení ide len do toho istého času, kedy sa opäť sekne. V aplikácii táto chyba nie je, iba v prehliadači. Resp. pri sledovaní toho istého programu v aplikácii v čase, kedy sa to seklo v prehliadači, program skočí o pár minút ďalej.
 11. Takže v podstate priznávate, že to máte nedoriešené, ale zvýšiť cenu Magio Go viete. To musíte mať fakt skvelých manažérov, ktorí na takéto riešenie prišli. Vyjadrite sa prosím aj k tým novotám, ktoré zavádzate: Prístup bude možné využiť cez štyri druhy zariadení. S bezplatnou verziou k TV službe už nebude možné sledovať obsah cez aplikácie v smart TV a Android TV zariadenia z trhu. „Bezplatný produkt Magio Go, ktorý poskytujeme k Magio TV, bude možné využívať cez web, mobil, tablet alebo Magio Go TV Box,“ vysvetľuje. https://zive.aktuality.sk/clanok/147539/telekom-velmi-vyrazne-okliesti-bezplatne-magio-go-k-tv-bude-ho-mozne-vyuzivat-na-jedinom-zariadeni/
 12. Tiež sa pridávam s týmto problémom, je to zhruba posledný mesiac, dva ... predtým to ako tak išlo. Telekom sa tvári, akú skvelú aplikáciu a webový prístup má, ale pritom sú to nedopracované aplikácie s množstvom chýb. A ešte v takejto situácii Magio Go zdražoval. Najnovšie to idú úplne obmedziť na Smart TV a Android TV pri službe Magio Go k pevným službám. Citujem z nižšie uvedeného článku: Prístup bude možné využiť cez štyri druhy zariadení. S bezplatnou verziou k TV službe už nebude možné sledovať obsah cez aplikácie v smart TV a Android TV zariadenia z trhu. „Bezplatný produkt Magio Go, ktorý poskytujeme k Magio TV, bude možné využívať cez web, mobil, tablet alebo Magio Go TV Box,“ vysvetľuje. Otvorene sa pýtam, či je úlohou Telekom v poslednom období nasierať svojich zákazníkov, lebo jedine to mi vychádza, keď sledujem ich posledné kroky a rozhodnutia. Prečo ak má Telekom problém, že niektorí zákazníci bezplatný prístup Magio Go k pevným službám zneužívajú a heslá poskytujú kde komu, prečo nerieši takýchto zákazníkov, ale nie ... Telekom "potrestá" všetkých, aj tých, čo to nezneužívajú. Ďakujem Telekom, well done. https://zive.aktuality.sk/clanok/147539/telekom-velmi-vyrazne-okliesti-bezplatne-magio-go-k-tv-bude-ho-mozne-vyuzivat-na-jedinom-zariadeni/
 13. CT3

  ČT3 podľa toho čo som čítal na internete, má začať vysielať od pondelka 23.3.2020. Pripájam sa k prosbe o zaradenie a myslím, že by to viacerých potešilo.
 14. Venoval by som sa svojej práci ako správca fóra a zároveň by som komunikoval so zákazníkmi v rámci jednotlivých tém fóra. Nato predsa toto fórum vzniklo ako komunikačný kanál so zákazníkmi.
 15. Triedime odpad. Preferujem verejnú dopravu, alebo presuny pešo.