Ondrej

Člen
 • Počet príspevkov

  27
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal Ondrej

 1. Venoval by som sa svojej práci ako správca fóra a zároveň by som komunikoval so zákazníkmi v rámci jednotlivých tém fóra. Nato predsa toto fórum vzniklo ako komunikačný kanál so zákazníkmi.
 2. Triedime odpad. Preferujem verejnú dopravu, alebo presuny pešo.
 3. Predpokladám, že ORF1 a celkovo Nemecký balík asi využíva relatívne menej zákazníkov Magia a tým pádom to nemá pre Slovak Telekom až taký význam riešiť kvalitu obrazu. Im asi stačí dávať to aj v takej kvalite, že pri zrýchlených scénach sa celý obraz rozmazáva. Mimochodom táto téma tu bola riešená už viackrát, stačí zadať do vyhľadávania "ORF". Možno keď sem pridajú komentáre viacerí, ktorým kvalita Nemeckých programov vadí, Slovak Telekom to začne riešiť. Ja sa teda pridávam k tomuto podnetu, zlepšiť kvalitu Nemeckých programov.
 4. Ďakujeme za akciu. Len malá poznámka. Nedalo by sa to nabudúce odkomunikovať aj mailom? Neviem, či sem každý chodí každý deň. A dozvedieť sa v strede júna o júnovej akcii tiež nie je najšťastnejšie. Ešte raz ďakujeme.
 5. Chcel by som sa informovať, či som jediný, ktorý má posledné obdobie (asi mesiac) zhoršený príjem programu ORF1. Obraz kockuje a kvalita obrazu celkovo nie je dobrá. Mám balík TV L a s inými programami problém nie je.
 6. ORF2 bolo pridané do programovej ponuky. Ďakujeme
 7. Uvažujete so znovuzaradením ORF2 do ponuky? Predpokladám, že nie som jediný, koho by takáto novinka potešila. Ďakujem za odpoveď.
 8. Ďakujem za zaradenie programu ORF2 do programovej ponuky. Táto novinka potešila.
 9. Písal som na kontaktné centrum ohľadom tej funkcie náhľadu programu a odpoveď bola nasledovná: Podnety, ktore sme obdrzali pri zmene rozhrania boli posunute dodavatelovi, ktory pracuje na opravach. Nakolko ide o technologicky vyvoj, vyzaduje si riesenie dlhsi cas. Vasa poziadavka bude pravdepodobne nasadena na prelome februar/marec 2019.
 10. Dočkáme sa návratu náhľadu programu pri výbere kanálov pre zobrazenie a pri zmene poradia kanálov? Táto funkcia v novom rozhraní dosť chýba.
 11. Príspevky o novinkách v poskytovaných službách.
 12. 1. 2-krát ročne 2. volania z mobilu a SMS navzájom v skupine zadarmo
 13. 1. telefonovať aj esemeskovať aj ememeskovať 2. akékoľvek Happy paušály, Bez záväzkov alebo Easy karta 3. zavolať na bezplatnú linku Pôjdeto Pomocník light 0800 800 700 a bezplatne získať pomoc vyškolených pracovníkov
 14. Ani ja som tento mesiac podrobny vypis nedostal a nebol som informovany ze by bol zruseny. Tiez som zvedavy ako to je.
 15. Odpovede: 1. 5 2. Happy M
 16. ORF1 a PRO7 sú v samostatnom nemeckom balíku za 0 EUR. Treba si oň požiadať napr. cez infolinku. Nájdeš v prílohe č. 1 k Cenníku pre poskytovanie služieb prostredníctvom pevnej siete, časť Cenník pre služby televízie: Nemecký balík - ORF 1, Pro 7
 17. Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy
 18. 2. Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy
 19. Magio Go na mobile ide, na PC posledné obdobie nejde. Taká firma ako Slovak Telekom a také dlhé riešenie problému. No comment.
 20. Obraz ORF 1 je zlý už dlhé obdobie. Tipujem že Telekom má málo odberateľov tohto programu a preto na nich kašle a objednáva si u dodávateľa najhoršiu kvalitu obrazu. Pokiaľ obraz len pixelizuje, je to relatívne v pohode, ale niekedy sa zvykne úplne rozpadať. Telekom to rieši asi ako problém s Magio Go, čiže neverending story. Alebo má niekto iné informácie?
 21. Otazka troska mimo. Skusal niekto otvarat dialkovy ovladac na Magio Box? Niektore tlacidla mi reaguju velmi tazko. Skusal som ovladac otvorit, ale nepodarilo sa. Ak sa to niekomu podarilo, mohol by poskytnut navod ako na to. Dakujem.
 22. Pridávam sa k poptávke na zaradenie programov ČT 4 Šport a ČT Art do programovej ponuky. Prípadne pridanie programu ORF 2.
 23. Súhlasím, na ORF2 som sa dotazoval tu: Je asi zbytočné písať o tom, že v programovom rastri je plno zbytočných programov a také ORF2 by určite potešilo zopár zákazníkov. Prosím zástupcov Slovak Telekom o vyjadrenie k tomu zhoršenému príjmu ORF1 a nápravu týchto problémov. Ďakujem.
 24. Obavam sa ze to uz na PC nejde vobec nikde. Ma niekto inu skusenost?
 25. Pripajam sa k problemu. Magio Go na PC vobec nejde. Co s tym hodlate robit Telekom?