tibinoo07

Člen
 • Počet príspevkov

  31
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O tibinoo07

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Dobrý deň chcel by som sa spýtať už prebiehajú rokovania na vysielacie práva 19/20 anglickej premier league ? Dúfam že sa to nedozvieme1 deň pred štartom ligy ako to je na Slovensku bežne ďakujem
 2. Ďakujem teda už len počkať na zriadenie.
 3. Ahojte vedel by mi niekto poradiť pomôcť s tým že mám už zriadený opticky internet aj tv (Orange) či je možné mať IPTV od Telekomu bez toho aby som nepotreboval zapájať ďalšiu službu (internet) chcem proste len magio pripomínam že magio sat nie je možné nakoľko bol u nás už technik a hovoril že to nebude možné lebo mu tam zavadzia stavba oproti.Minuly týždeň ma skoro šľak trafil keď som videl ako sa začala rozkopávať ulica a čuduj sa svetu optika od Telekomu už sú aj pozapajane káble už sa čaká len na kolaudáciu to kebyže viem tak si ani nedám nahovoriť na Orange ale už je neskoro ďakujem za odpovede !
 4. Ahojte nevie mi prezradiť ako je na tom Telekom s vysielacimi právami na Premier League La Liga Bundesliga ? Práve som dal výpoveď v Upc a rozhodujem sa medzi Orange A T-Com
 5. Ďakujem máš to u mna
 6. Ahojte dnes som dal výpoveď v UPC s tým že si zriadim magio sat bol u mna aj technik a zabil to s tým že sa to nedá lebo zavadzia bráni v signále oproti stavba panelák.Mal som to premyslene tak že keď sa zriadi optika tak prejdem na IPTV neviete mi niekto povedať alebo upresniť nejaký konkrétnejší dátum ? Papiere na výstavbu boli už podpísané pred rokom na podpore to je ako na humpačke jeden tvrdí do konca roka druhý že až budúci rok optiku tu mame zavedenú od UPC a Orange. adresa je Hagarova 2 BA A ešte jedna otázka dosť dôležitá neviete ako je na tom Telekom s vysielacími právami na Anglicku premiér league Španielsku la ligu ? Lebo champions league už nebudú vysielať na 100% a upísať sa koli 1 súťaži pomaranču na 2 roky to sa mi nechce ! Dakujem športu zdrav ?
 7. Ďakujem už som sa odhodlal k UPC a veru nesklamalo chýbať mi budú digisporty ale mám už dávnejšie zakúpený magio tv Box na maličkú telku ako obraz oproti Telekomu je 100 a 1 neskutočne HD neviem čím to je ale je to poznať to už na prvý pohľad na UHD telke čumel som ako puk ale ďakujem Tataracik za info !
 8. Podľa mna to je jedno aký máš internet či Telekom pridáva nejaké špeciálne prísady ? ?viem o tom že je problém kebyže mám router od UPC a chcem by som napojiť iptv od Telekomu vtedy by to nefungovalo
 9. Ahojte mám takú otázočku objednával som si IPTV na novú adresu v BA ulica Jozefa Hagaru 2 overil som si dostupnosť na zadanej adrese ale bohužiaľ je max. 8/1 mb / tak som vyskúšal UPC ten tam ma zriadenú optiku tak som si radšej objednal od nich internet následne volal do Telekomu že by som chcel od nich TV všetko bolo v poriadku ale následne po hodine mi pani zavolala že na danej adrese je možné zriadiť iba magio sat ? Akože tomu nerozumiem že prečo keď tam je ešte k tomu optika by to nešlo ? Nechcem tam robiť žiadne montáže a úpravy na byte A najradšej by som bol keby mi odpovedal špeciálne Tataráčik jeho odpovede sa mi páčia ? Cest práci a robote pokoj !
 10. Počkať počkať keď tie 2 spomenuté braky začali pýtať viac výpalného mal dať Telekom ich dokopy do špeciálneho balíka lebo ja sa nechcem podieľať na šírení nepozeratelnych kanálov a áno budem si nárokovať na nižšiu cenu ! ???
 11. Podľa mna to Telekom vedel už keď pridávali v októbri tie kanály proste chceli ešte nalákať zákazníkov a kto si mysli opak je pekne naivný ! Tiež som sklamaný z postupu providerov to je jedno UPC Orange Telekom swan skylink mali sa všetci spojiť proti markíze a JOJke pohroziť rovnakou silou a odvrátiť ten šialený plán železnou pastou ? Mali ich dať špeciálne do určitého balíka a uvideli kolkí by boli ochotní platiť za ten brak a neúnavne reklamy týmto by si vykopali vlastný hrob !!!! Zvýšia ceny hneď odpájam káble a dám ich na krk prvému v Telekome ešteže v apríli konci viazanosť. S pozdravom držte sa tu za ručičky
 12. Akože máš na mysli tie všetky SD kanály čo pridali ? ??? väčšina ma v 21.storoci HD televízory niektorí už UHD ! Keď pridali HD tak sa to hneď premietlo v cene príklad HBO !
 13. Skúsim zavolať na technickú podporu snáď mi dokážu povedať o tom viacej
 14. Ahojte môže mi niekto poradiť s technickou otázočkou ? Momentálne využívam XL internet 15/1 mb/s nedávno som zistil že na začiatku mojej ulice využívajú susedia ktorí bývajú odomna cca 30-40 metrov rýchlejší VDSL internet na mape pokrytia je dostupný avšak ja už v tom pokrytí nie som dá sa s tým niečo urobiť resp prispieť aby som aj ja mohol mat spomenutý rýchlejší internet pripomínam že posledný dom na ktorom je možné zriadiť VDSL je odomna cca 20 metrov ?
 15. Ja mám ten istý problém ani na technickej podpore si nevedeli rady ....